گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

5 مورد

در صفحه
 1. کولر گازی اسپلیت جنرال شکار لبخند 12000
  در انبار موجود نیست
 2. کولر گازی اسپلیت جنرال شکار لبخند 18000
  در انبار موجود نیست
 3. کولر گازی اسپلیت جنرال شکار لبخند 24000
  در انبار موجود نیست
 4. کولر گازی اسپلیت جنرال شکار لبخند 30000
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

5 مورد

در صفحه

انواع کولر گازی جنرال شکار

خنک سازی محیط در روزهای گرم تابستان یکی از مهم ترین دلایل کاربران برای خرید کولر گازی است که به همین منظور افراد با توجه به ابعاد محیط خود مدل مورد نظر را با توان مناسب انتخاب می کنند.
در این بین کمپانی جنرال شکار یکی از قدرتمندترین شرکت های تولید کننده کولر گازی است که در مدل های ایستاده، پنجره ای، پرتابل و همچنین اسپلیت جنرال شکار کولر گازی های خود را عرضه می کند. با توجه به بازدهی بسیار خوبی که کولر گازی جنرال شکار در خنک کردن محیط برای افراد داشته است، افراد بسیاری انتخاب کولر گازی خود را از این برند انجام می دهند.

قیمت کولرگازی جنرال شکار

یکی از مهم ترین دلایلی که قیمت کولرگازی جنرال شکار را تحت تأثیر قرار داده است، تعبیه شدن فناوری ها و قابلیت های جدید است که البته این امکانات موجب شده تا فرایند خنک سازی به بهترین شکل ممکن برای افراد ممکن شود.
البته اگر شما قصد خرید کولر گازی با فناوری های پیشرفته تر را دارید، خرید کولر گازی ال جی می تواند برای شما بهترین گزینه پیشنهادی باشد؛ چرا که کولرگازی های ال جی نیز با برخورداری از امکاناتی که دارند نه تنها فرایند خنک سازی مطلوبی را ارائه می دهند بلکه مصرف انرژی را تا حد زیادی بهینه سازی و کاهش می دهند.

قدرت کولر گازی General Shkar

جنرال شکار همانند دیگر شرکت های رقیب توان های مختلفی را برای کولر گازی های خود در نظر گرفته است که کاربران می توانند با توجه به مساحت محیط خود بین توان 12000 تا 30000 مدل مورد تأیید را انتخاب کنند.
در بین محصولات این کمپانی، کولر گازی جنرال شکار ایستاده یکی از مدل های بسیار پر طرفداری است که با قدرت بسیار بالایی که دارند به بهترین شکل ممکن می توانند محیط های بزرگ را خنک کنند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت کولر گازی ایستاده با توجه به طراحی و توان بالایی که دارند از رِنج بالاتری به نسبت مدل های اسپلیت برخوردار هستند.

خرید کولر گازی جنرال شکار از آترین پلاس

کولر گازی جنرال شکار از بهترین محصولات این برند برای خنک کردن محیط است که کاربران می توانند با توجه به مساحت محیط خود و همچنین بودجه ای که دارند مدل خود را انتخاب کنند. البته در صورت تمایل به خرید کولرگازی جنرال شکار و یا دیگر برندهای معروف موجود می توانید محصولات ما را در آترین پلاس مشاهده کنید و انتخاب خود را با تضمین اصالت، گارانتی 18 ماهه، پرداخت در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت، نهایی کنید.
همچنین اگر در هنگام ثبت سفارش با سؤال و یا ابهامی در خصوص نحوه خرید و یا مشخصات مربوط به کالاها روبرو بودید، می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر