آموزشتکنولوژی

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

زمان مطالعه مطلب: 6 دقیقه

آیا شما هم از ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده می کنید؟ در چه حد با برنامه های شستشوی آن آشنایی دارید؟ اگر جواب شما مثبت است و از ماشین لباسشویی این برند استفاده می کنید ما در این مطلب شما را برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا می کنیم تا با داشتن اطلاعات کافی در مورد برنامه های اصلی بتوانید فرایند شستشوی البسه را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. یکی از مهم ترین مواردی که قیمت ماشین لباسشویی را تحت تأثیر قرار می دهد بهره مندی دستگاه شما به برترین و جدیدترین آپشن ها و برنامه های شستشو است که در ادامه ما به برخی از آنها می پردازیم.

1. Temp، برنامه ای برای تنظیم دمای مناسب

بدون شک همه البسه شما از یک الیاف نیست، به همین دلیل شستشوی هر کدام از آنها به احتمال زیاد به دمای مناسب و مطلوبی نیاز خواهد داشت که شاید در بسیاری از ماشین لباسشویی ها این امکان وجود نداشته باشد. اما یکی از برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ قابلیت تنظیم دما است که طبق آن شما می توانید دمای مناسب را برای شستشوی لباس های خود انتخاب کنید.

2. تنظیم سرعت موتور با Spin

گاهی اوقات لازم است تا برای شستشوی بهتر لباس های خود سرعت دور موتور را بالا ببرید تا بتوانید نتیجه مطلوب تری را مشاهده کنید. این امکان یکی از بهترین برنامه های شستشو لباسشویی سامسونگ است که با توجه به آن می توانید چرخش موتور را کم یا زیاد کنید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که این سرعت چرخش ممکن است باعث پاره شدن تسمه موتور شود. اما در واقع چنین چیزی امکان پذیر نیست، البته ما در مقاله تفاوت لباسشویی گیر بکسی و تسمه ای بیشتر در این مورد توضیح داده ایم که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مطالعه ای بر روی آن داشته باشید.

برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ

3. Dry Level، انتخاب گزینه های بیشتر برای خشک کردن

از مهم ترین دلایلی که قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ را تحت تأثیر قرار داده است، طراحی و تعبیه شدن برنامه های متنوع شستشو است. یکی از این برنامه های بسیار کاربردی، گزینه  Dry Level است که طبق آن شما می توانید متناسب با جنس پارچه خود فرایند خشک کردن را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. یعنی شما می توانید با تنظیم دمای مطلوب از آسیب زدن به الیاف لباس در زمان خشک کردن جلوگیری کنید.

نوشته های مشابه

4. Bubble Soak، از کاربردی ترین برنامه ها برای لکه زدایی حبابی

یکی از آسان ترین روش های تشخیص لباسشویی اصل از تقلبی سامسونگ بهره مندی آن از برنامه Bubble Soak است. زیرا که این برنامه جزو قابلیت های منحصری است که سامسونگ برای لباسشویی های خود در نظر گرفته است. این برنامه با ایجاد حباب سازی و کف بیشتر موجب خیس شدن لباس ها و از بین بردن لکه های سخت چربی بر روی آنها می شود.

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

5. Delay End، شستشوی لباس ها با تأخیر در زمان

شاید برای همه شما پیش آمده باشد که به دلیل نداشتن وقت کافی برای شستشوی لباس ها، شستشوی آنها را به تأخیر انداخته باشید. یکی از برنامه های کاربردی که سبب شده تا کاربران بسیاری خرید ماشین لباسشویی سامسونگ را در اولویت قرار دهند قابلیت Delay End است. به موجب آن شما می توانید دستگاه خود را به نحوی تنظیم کنید که برای هر زمان که بخواهید لباسشویی فرایند شستشو را انجام دهد. اگر از آن دسته کاربران هستید که قصد خرید لباسشویی از دیگر برندهای موجود در بازار را دارید ماشین لباسشویی ال جی می تواند پاسخگوی بسیار خوبی برای نیاز شما باشد.

6. Synthetic، از سری برنامه های شستشوی لباسشویی سامسونگ برای پارچه های مصنوعی

تفکیک و جداسازی لباس ها برای شستشو نه تنها سبب می شود تا دستگاه شما زمان بیشتری روشن شود، بلکه ممکن به موقع لباس های خود را نیز تحویل نگیرید. خوشبختانه سامسونگ این موضوع را در نظر گرفته و برنامه Synthetic برای لباسشویی های خود طراحی کرده است. با توجه به کارایی که این برنامه دارد شما می توانید انواع لباس های خود را از هر نوعی که باشد داخل دستگاه قرار دهید. لازم به ذکر است که بهترین دمای شستشو برای این برنامه 60 درجه سانتیگراد و همچنین مدت زمان 80 دقیقه برای آن است.

برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ

7. شستشوی بهینه با Eco Drum Clean

زمانی که درام ماشین لباسشویی شما تمیز باشد، قطعاً شما نتیجه بهتری را خواهید دید. یعنی به عبارتی لباس های شما از تمیزی بیشتری برخوردار خواهند بود. ماشین لباسشویی سامسونگ با دارا بودن برنامه بهینه Eco Drum Clean  این امکان را برای کاربران ایجاد می کند تا بتوانند بعد از حداقل 40 بار روشن شدن دستگاه، داخل دیگ را برای عملکرد بهتر تمیز کنند.

8. Sanitization، از برترین برنامه های باکتری زدایی

آلرژی از حس های نا خوشایندی است که بسیاری از افراد درگیر آن هستند و به همین دلیل می بایست شستشوی لباس های خود را با حساسیت بیشتری انجام دهند.  Sanitization یکی از برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ است که با افزایش دمای آب هر گونه بوی بد یا میکروب های احتمالی را که بر روی لباس های شما ممکن است باقی مانده باشند را از بین می برد.

برنام شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

9. شستشوی لباس های ظریف و حساس با برنامه کاربردی Delicate

برنامه Delicate که سامسونگ برای لباسشویی های خود طراحی کرده است برای شستشوی لباس های ظریف و نازک بهترین کارایی را دارد. این برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ با تنظیم دمای آب تا 30 درجه از آسیب زدن به تار و پود البسه جلوگیری می کند.

10. Super Eco Wash، اقتصادی ترین برنامه شستشو

صرفه جویی در مصرف انرژی جزو انتظاراتی است که معمولاً کاربران علاوه بر شستشوی بهتر لباس ها از ماشین لباسشویی خود دارند. Super Eco Wash از دیگر برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ به حساب می آید که می تواند یک شستشوی بهینه و بسیار اقتصادی را برای افراد به دنبال داشته باشد. البته این برنامه کیفیت پارچه های شما را نیز در هنگام شستشو حفظ می کند، چرا که دستگاه شما با سرعت 1200 دور در دقیقه فرایند شستشو را انجام می دهد.

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

11. شستشوی لباس های روزانه با برنامه Daily Wash

استفاده مداوم از یک لباس در طول روز موجب می شود تا لباس شما بوی عرق و کثیفی بیشتری را به خود جذب کند. در چنین مواقعی شاید یک برنامه عادی در لباسشویی قادر نباشد که لباس شما را کاملاً تمیز کند. اگر شما از ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کنید به راحتی می توانید لباس های کثیف خود را با بهره مندی از برنامه Daily Wash شستشو دهید و تمیز کنید. لازم به ذکر است اگر حجم لباس های شما در طول روز زیاد است با انتخاب ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ می توانید لباس های بیشتری را در دستگاه جای دهید.

12. Rain، Spin، برترین برنامه شستشو لباسشویی سامسونگ

گاهی اوقات لباس شما نیاز به شستشو ندارد و تنها فرایند آبکشی و خشک کردن می تواند رضایت شما را جلب کند. در ماشین لباسشویی های قدیمی چنین چیزی امکان پذیر نبود. اما با پیشرفت تکنولوژی برندهایی همچون سامسونگ برنامه کاربردی Spin، Rain را برای محصولات خود در نظر گرفتند تا افراد بتوانند در صورت نیاز تنها از برنامه آبکشی یا خشک کردن استفاده کنند.

13. شستشوی لباس های پشمی با برنامه WOOL

با فرا رسیدن روزهای سرد سال، پوشیدن لباس های پشمی بیشتر می شود که برای بسیاری از کاربران شستشوی آنها سخت است. برنامه WOOL در ماشین لباسشویی سامسونگ امکان شستشوی لباس های پشمی را برای شما ایجاد خواهد کرد. این برنامه دمای آب را به 40 درجه سانتیگرد رسانده و از باز شدن الیاف لباس شما در حین شستشو جلوگیری می کند.

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

14. Cotton از دیگر برنامه های شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از دیگر برنامه شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ گزینه شستشوی لباس های کتان است. در این شیوه از شستشو دمای آب به 60 درجه افزایش پیدا می کند و لباس های شما با حفظ کیفیت کاملاً تمیز و یکدست شستشو داده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا