گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

18 مورد

در صفحه
 1. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS46LW00E
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS46MW01D
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره 46MW10
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS46NB01B
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS6ECI03E
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS4HMW26M
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS4HMI26M
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS4HBI01D
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS4HBW00D
  در انبار موجود نیست
 10. ماشین ظرفشویی بوش توکار 13 نفره SMV6ECX51E
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

18 مورد

در صفحه

مشخصات و قیمت ماشین ظرفشویی 13 نفره

ماشین ظرفشویی یکی از کاربردی ترین لوازم موجود در آشپزخانه است که در مدل ها و ظرفیت های متنوعی تولید و عرضه شده اند. یکی از پر طرفدارترین ظرفیت هایی است که معمولاً کاربران خرید آن را در لیست انتخاب های خود قرار می دهند، ظرفیت 13 نفره است. ظرفشویی 13 نفره نیز همانند مدل های 14 نفره فول امکانات هستند. به طوری که شما می توانید شستشوی ظروف را با پیشرفته ترین قابلیت های تعبیه شده در ماشین ظرفشویی  13نفره انجام دهید.
با توجه به این موضوع اگر شما نیز قصد خریدماشین ظرفشویی با حداکثر فناوری و قیمت مناسب را دارید، انتخاب مدل از ماشین ظرفشویی  13 نفره می تواند یک گزینه پیشنهادی بسیار عالی باشد.

انواع ماشین ظرفشویی  13نفره از بهترین برند در بازار ایران

ماشین ظرفشویی های 13 نفره معمولاً در نوع مبله و توکار عرضه می شوند. با این حال به دلیل فناوری های بیشتر و همچنین قابلیت جا به جایی که ظرفشویی های مبله دارند، بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته اند. البته این محبوبیت سبب شده تا برندهای متنوعی تولید ماشین ظرفشویی را در کارنامه کاری خود به ثبت برسانند. اما به دلیل ورود برندهای نوپا و نوین نمی توان کیفیت ماشین ظرفشویی ها را از هر برندی تأیید کرد. در چنین شرایطی پیشنهاد ما به شما انتخاب ماشین ظرفشویی  13 نفره از برندها بوش، ال جی و سامسونگ است.
این برندها در مدل های بی نظیری ماشین ظرفشویی را عرضه کرده اند که کاربر می تواند متناسب با بودجه ای که دارد، مدل مَد نظر خود را خریداری کند. چرا که قیمت ماشین ظرفشویی  13 نفره در هر برند و مدل می تواند متغیر باشد. البته اگر شما قصد خرید ماشین ظرفشویی 13 نفره از برند اصلی با حداکثر امکانات و در عین حال قیمت مطلوب داشته باشید، انتخاب آخرین مدل ظرفشویی سامسونگ پیشنهاد ایدئال ما به شما است.

خرید ظرفشویی 13نفره با امکانات و ویژگی های جدید

در نظر گرفتن فناوری و قابلیت یکی از مهم ترین مواردی است که معمولاً کاربران در هنگام خرید ماشین ظرفشویی 13 نفره آن را در نظر می گیرند. البته بالا رفتن سطح انتظارات کاربران موجب شده تا شرکت های سازنده نیز از فناوری ها و قابلیت های جدید و پیشرفته ای برای ماشین ظرفشویی های 13 نفره خود استفاده کنند. از مهم ترین ویژگی هایی که در یک ماشین ظرفشویی  13نفره تعبیه شده است، می توان اشاره کرد به فناوری زئولیت در برخی از مدل های پیشرفته در ظرفشویی های بوش، شستشوی ظروف حساس، شستشو با بخار، شستشوی بهداشتی، شستشو با نصف ظرفیت، شستشو با تأخیر، فناوری Zone Boster در برخی از ماشین ظرفشویی های سامسونگ.
در اینجا باید گفت تمام این ویژگی ها و قابلیت ها سبب شده تا قیمت ماشین ظرفشویی  13 نفره در هر مدل با توجه به قابلیت هایی که دارد متغیر باشد. با توجه به اینکه برخی از ماشین ظرفشویی ها قابلیت شستشو با نصف ظرفیت را ندارند، بسیاری از کاربران اقدام به خرید ظرفشویی در مدل های رومیزی می کنند. با این حال اگر شما هم چنین قصدی دارید، خرید  ظرفشویی رومیزی بوش در ظرفیت 6 نفره و 8 نفره می تواند یک گزینه مناسب باشد.

خرید بهترین ماشین ظرفشویی 13 نفره با تضمین اصالت از آترین پلاس

ماشین ظرفشویی  13 نفره از جمله محصولاتی هستند که در کنار ظرفیت بسیار خوب، از فناوری ها و امکانات جدید و پیشرفته ای نیز برای یک شستشوی فوق العاده برخوردار هستند. با توجه به محبوبیت ظرفشویی 13نفره در بین کاربران ما نیز در مدل های متنوعی ماشین ظرفشویی 13 نفره را از برندهای اصلی در اختیار کاربران قرار داده ایم، تا در صورت تمایل به خرید بتوانند با تضمین اصالت و سلامت، گارانتی 18 ماه، پرداخت در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را انجام دهند.
 شما می توانید از طریق تماس با ما درباره مشخصات کالا و خرید ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش، سامسونگ و ماشین ظرفشویی ال جی قیمت مناسب مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر