ماشین لباسشویی
گزینه‌ های خرید
دسته بندی
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 69

صفحه‌ی
در صفحه
 1. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ2017SGC
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی W70
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی ادواش WW70
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی J6
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی G6
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی J6
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 69

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت بهترین ماشین لباسشویی خارجی

ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین محصولات خانگی است که با توجه به قابلیت هایی که برای آنها  طراحی شده است به خوبی از پس هر نوع لکه چربی و کثیفی بر می آیند. به طور معمول لباس شویی ها در طرح ها و ظرفیت های بسیار متنوعی برخوردار هستند که افراد می توانند با توجه به بودجه و همچنین نیازهای خود از لباسشویی مَد نظر، مدل منتخب خود را خریداری کنند. با توجه به این موضوع ما نیز در فروشگاه آترین پلاس لیست کامل و متنوعی را از جدیدترین لباسشویی فراهم آورده ایم تا شما کاربران بتوانید بروزترین قيمت لباس شويي ال جي و لباسشویی اتوماتیک از دیگر برندهای اصلی را به صورت روزانه در اختیار داشته باشید.

جدیدترین ماشین لباسشویی در ظرفیت های متنوع

لباسشویی ها در دو نوع درب از جلو و درب از بالا تولید می شوند که البته مدل های درب از جلو به دلیل برنامه های بیشتری که دارند با کیفیت بسیار بهتری می توانند لباس های شما را شستشو دهند. این نوع از لباسشویی ها در ظرفیت های متنوعی همچون 7، 8، 9، 10 کیلویی و حتی بیشتر عرضه می شوند؛ که کاربران می توانند با توجه به تعداد افراد خانواده ظرفیت مناسب را انتخاب کنند. اما باید در نظر داشته باشید، هر چه ظرفیت ماشین لباسشویی شما بیشتر باشد، هزینه بیشتری را برای خرید آن می بایست پرداخت کنید. به عنوان مثال قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی به دلیل ظرفیت بالایی که دارد از رِنج قیمت بالاتری به نسبت ماشین لباسشویی ها با ظرفیت کمتر برخوردار است.
اما با توجه به اینکه سامسونگ نیز یکی از برندهای معتبر جهانی در تولید ماشین لباسشویی خوب با قیمت مناسب است، شما می توانید خرید لباسشویی سامسونگ قیمت مناسب را در مدل های جدید و با ظرفیت های بالا برای خود به ثبت برسانید.

خرید آنلاین ماشین لباسشویی با برترین فناوری ها

یکی از مواردی که شرکت های تولید کننده لباس شویی بسیار مورد توجه قرار می دهند؛ مجهز کردن محصولاتشان به فناوری ها و قابلیت های جدید و پیشرفته برای شستشو است که در هر مدل و برند می تواند متغیر باشد. البته برخی از کمپانی های تولید کننده همچون بوش، ال جی و سامسونگ برای انحصاری کردن محصولاتشان، قابلیت ها و فناوری های اختصاصی را در برخی از مدل لباسشویی های خود تعبیه کرده اند. به عنوان مثال اگر شما قصد خرید لباس شویی جدید با نویز بسیار کم را داشته باشید، ماشین لباسشویی بوش ترک برای شما یک گزینه بسیار عالی خواهد بود. این در حالی است که ال جی در کنار طراحی بسیار زیبا، فناوری بخار شوی را نیز برای برخی از مدل لباسشویی جدید و پیشرفته خود در نظر گرفته است که به موجب این فناوری، لباسشویی با ایجاد بخار زیاد هر نوع لکه سر سختی را کاملاً از بین برده و پاک می کند.
 البته سامسونگ نیز از قافله علم و صنعت عقب نمانده است. به طوری که با طراحی فناوری حباب ساز پاک کردن سخت ترین لکه ها را برای کاربران عملی می کند. همچنین با تعبیه کردن قابلیت ادد واش یا همان درب اضافه بر روی درب اصلی در بعضی از مدل ها، امکان اضافه کردن لباس ها را حین شستشو برای کاربران ایجاد کرده است.

بهترین مدل لباسشویی قیمت روز با ضمانت اصالت از اترین پلاس

جدای از در نظر گرفتن تمام امکانات و فناوری هایی که داخل یک لباسشویی تعبیه می شود، قیمت از دیگر مواردی است که افراد در هنگام خرید ماشین لباسشویی بسیار آن را مورد توجه قرار می دهند. به همین علت فروشگاه اینترنتی آترین پلاس برای سهولت مشتریان، امکان خرید ماشین لباسشویی اتومات با بهترین قیمت و گارانتی 18 ماهه، تحویل فوری، تسویه در محل، تضمین اصالت وسلامت را برای کاربران فراهم آورده است تا کاربران بتوانند در صورت تمایل یک خرید تکرار نشدنی را برای خود به ثبت برسانند.
شما همچنین می توانید در صورت تمایل به خرید ماشین ظرفشویی نیز لیست قیمت این محصول را مشاهده کنید و با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، مدل مَد نظر را انتخاب کنید.

مشاهده بیشتر