گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 43

صفحه‌ی
در صفحه
 1. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAT28780ME
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW28790
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی G6
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی J6
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAV28KHXGC
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAT28682ME
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAY327X0
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی W90 7410
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW2876XIR
  در انبار موجود نیست
 10. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW28590
  در انبار موجود نیست
 11. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAV28KH0
  در انبار موجود نیست
 12. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WDU28540
  در انبار موجود نیست
 13. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAYH2790
  در انبار موجود نیست
 14. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAT28461
  در انبار موجود نیست
 15. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAT2446
  در انبار موجود نیست
 16. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAT2848XGC
  در انبار موجود نیست
 17. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAYH2891
  در انبار موجود نیست
 18. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی F4J7
  در انبار موجود نیست
 19. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی F2J5
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 43

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت ماشین لباسشویی  9 کیلویی اصل کره

ماشین لباسشویی ها در ظرفیت های متنوعی تولید و عرضه شده اند که ظرفیت 9 کیلویی یکی از پر طرفدارترین ها برای خانواده های پر جمعیت و یا افرادی است که شستشوی پتو را نیز در لباسشویی انجام می دهند. با توجه به دیگ بزرگی که ماشین لباسشویی های 9 کیلویی از آن برخوردار هستند شما می توانید بدون هیچ مشکلی حجم بسیار زیادی از لباس ها را داخل لباسشویی قرار دهید. اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که قیمت انواع لباس شویی پیشرفته در ظرفیت 9 کیلو به بودجه بیشتری برای خرید نیاز دارد. البته اگر قیمت ماشین لباسشویی  ۹ کیلویی از مدل های جدید برای شما مقرون به صرفه نیست، می توانید انتخاب خود را از مدل معمولی با حداقل فناوری انجام دهید.

جدیدترین لباسشویی  ۹ کیلویی با حداکثر تکنولوژی

قطعاً هر چه فناوری های یک ماشین لباسشویی بیشتر باشد فرایند شستشو با کیفیت بهتر انجام می شود. لباسشویی  9 کیلویی به دلیل ظرفیت بالایی که دارد معمولاً از حداکثر فناوری ها نیز برخوردار است. به عنوان مثال فناوری بخارشوی در جدیدترین مدل لباسشویی  ۹ کیلویی ال جی سبب شده تا سر سخت ترین لکه ها نیز به خوبی تمیز شوند. اما باید در نظر داشته باشید که قیمت لباس شویی  lg در آخرین مدل ها در رِنج قیمت بالاتری قرار دارد. البته ماشین لباسشویی های سامسونگ 9 کیلویی جدید نیز از فناوری حباب ساز با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند که برای کاربرانی که قیمت را نیز مَد نظر قرار می دهند از بهترین انتخاب ها است. اما اگر قیمت لباسشویی 9 کیلویی را چندان اولویت قرار نمی دهید، ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی یک انتخاب فوق العاده است.

خرید لباسشویی  9کیلویی از برندهای معتبر

کاربران بسیاری هستند که هنگام خرید ماشین لباسشویی 9 کیلویی برند را قبل از هر موضوع دیگری در اولویت قرار می دهند. با توجه به اینکه امروزه برندهای بسیاری در بازار وجود دارند که عرضه ماشین لباسشویی در مدل های متنوع داشته اند، اما به طور حتم نمی توان کیفیت محصولاتشان را از هر لحاظ تأیید کرد. البته در بین مارک های تولید کننده، سامسونگ، ال جی و بوش جزو پر فروش ترین ها قرار گرفته اند. چرا که در تعبیه کردن فناوری و قابلیت بر روی ماشین لباسشویی هایشان از هیچ اقدامی دریغ نکرده اند. اما باید توجه داشته باشید که  قیمت ماشین لباسشویی  9 کیلویی در هر یک از این برندها متفاوت است. با این حال اگر به دنبال خرید ماشین لباسشویی در رِنج پایین هستید، ماشين لباسشويي سامسونگ قيمت مناسب با امکانات جدید و کاربردی می تواند گزینه ایدئال برای شما باشد.

آخرین مدل لباسشویی  ۹ کیلویی با تضمین اصالت از آترین پلاس

ماشین لباسشویی 9 کیلویی یکی از بهترین انتخاب ها برای خانواده های پر جمعیت است که می تواند شستشوی لباس ها را در حجم بالا انجام دهد. با توجه به بهره مندی ها و ظرفیت این نوع از ماشین لباسشویی ها خرید ماشین لباسشویی ۹ کیلو می تواند یک انتخاب بسیار کاربردی در طولانی مدت باشد. البته با توجه به پر فروش بودن ماشین لباسشویی های 9 کیلویی، ما نیز در فروشگاه آترین پلاس بهترین مدل ها از ماشین لباسشویی 9 کیلو را در لیست قیمت انواع لباسشویی بوش، سامسونگ و الجی در اختیار مشتریان قرار داده ایم تا در صورت تمایل به خرید بتوانند با تضمین اصالت و سلامت، گارانتی 18 ماهه، پرداخت در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را انجام دهند.

مشاهده بیشتر