گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 38

صفحه‌ی
در صفحه
 1. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی J6
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی J6
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین لباسشویی ال جی 10/5 کیلویی 7 کیلو خشک کن FH4G1JCHK6N
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی G6
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین لباسشویی ال جی 18 کیلویی T1966NEFT
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی F2T2TYM1S
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلویی J9
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلویی F4V3
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی WJ3H20NQP
  در انبار موجود نیست
 10. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی G6
  در انبار موجود نیست
 11. ماشین لباسشویی ال جی 12/8 کیلویی G1
  در انبار موجود نیست
 12. ماشین لباسشویی ال جی 10/5 کیلویی FH4G1
  در انبار موجود نیست
 13. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی F4J7
  در انبار موجود نیست
 14. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی F4J7
  در انبار موجود نیست
 15. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی F2J5
  در انبار موجود نیست
 16. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی F2J5
  در انبار موجود نیست
 17. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی WJ1408NTP
  در انبار موجود نیست
 18. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی F4R3
  در انبار موجود نیست
 19. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی WV4149AVP
  در انبار موجود نیست
 20. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی 2J3
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 38

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت لباسشویی ال جی اصل کره

لباسشویی ها به طور معمول در مارک ها و برندهای متنوعی در بازار موجود هستند که در این بین انتخاب لباسشویی از برند ال جی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای یک چرخه شستشوی بی عیب و نقص باشد.کمپانی ال جی، این لوازم خانگی پر مصرف (ماشین لباسشویی) را با فناوری های پیشرفته و در ظرفیت های متنوعی تولید و عرضه کرده است که افراد می توانند با توجه به تعداد افراد خانواده ظرفیت مورد نیاز را خریداری کنند. یکی از نکاتی که در خرید لباسشویی ال جی مورد توجه مخاطبان می گیرد، قیمت است. قیمت لباسشویی ال جی با توجه به فناوری ها و قابلیت هایی در برخی مدل ها، سبب شده تا لباسشویی الجی در رنج تقریباً بالایی در مدل های پیشرفته قرار گیرد که با این حال خرید آن برای همه کاربران توصیه نمی شود.
با این جود اگر قصد خرید ماشین لباسشویی با هزینه کمتر دارید، ما به شما برند سامسونگ را پیشنهاد می کنیم. زیرا قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ به نسبت کارایی که دارد بسیار اقتصادی است.

انواع لباسشویی الجی در ظرفیت های 7 تا 12 کیلویی

ظرفیت ماشین لباسشویی یکی از اصی ترین موادی است که معمولاً کاربران در هنگام خرید ماشین لباسشویی بسیار به آن توجه می کنند. خوشبختانه ال جی نیز این موضوع را در نظر گرفته و در ظرفیت های متعددی مانند 7، 8، 9، 10 و 12 کیلویی ماشین لباسشویی های خود را تولید و عرضه کرده است. کاربران می توانند متناسب با افراد خانواده و نیازهای خود، ظرفیت مناسب را از جدید ترین ماشین لباسشویی ال جی انتخاب و خرید لباس شویی ال جی را برای خود ثبت کنید. با توجه به اینکه ال جی برای ماشین لباسشویی هایی که از ظرفیت بالاتری برخوردار هستند از فناوری ها و تکنولوژی های بیشتری استفاده کرده است، شما می توانید در صورت تمایل از ظرفیت های بیشتر برای شستشوی بهتر لباس ها بهره ببرید.
اما باید در نظر داشته باشید که قیمت ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ال جی در ظرفیت های 8، 9 و گنجایش های بالاتر به بودجه بیشتری برای خرید نیاز دارد. البته اگر قصد خرید ماشین لباسشویی در ظرفیت پایین اما با برخورداری از کاربردی ترین و پیشرفته ترین فناوری ها را دارید، خرید اینترنتی ماشین لباسشویی بوش از فروشگاه آترین پلاس پیشنهاد ویژه ما به شما است.

جدید ترین ماشین لباسشویی ال جی با تکنولوژی های پیشرفته

فناوری هایی که ال جی برای لباسشویی های خود و مخصوصاً مدل های رده بالا در نظر گرفته است موجب شده تا کاربران بسیاری به ماشین لباسشویی lg روی بیاورند و آن را در سبد خرید خود قرار دهند. بهره مند شدن فناوری هایی چون شستشو با بخار، حرکت شش گانه و شستشوی هوشمند، از عمده دلایلی است که سبب شده تا ماشین لباسشویی ال جی به یکی از پر فروش ترین برندها به نسبت سایر مارک ها تبدیل شود. اما اگر به دنبال محصولی هستید که در کنار بهره مند شدن به برنامه ها و فناوری های جدید برای شسشتو از قیمت کمتری به نسبت لباسشویی ال جی برخوردار باشد، ماشین لباسشویی سامسونگ یک گزینه ایدئال برای شما خواهد بود. چرا که قیمت انواع لباسشویی سامسونگ به نسبت بهره مندی هایی که دارند بسیار مطلوب است.

خرید اینترنتی لباسشویی ال جی با تضمین اصالت در آترین پلاس

شاید برای بسیاری از کاربران قیمت لباسشویی lg چندان اقتصادی نباشد. اما اگر بهره مند ها، ظرفیت، طراحی این محصولات را در نظر بگیرید از قیمت بسیار مطلوب و مناسبی برخوردار هستند. با این وجود اگر تصمیم خود را برای خرید انواع لباس شویی ال جی نهایی کرده اید، ما نیز در آترین پلاس گزیده ای از بهترین مدل های این محصول را لیست قیمت کرده ایم تا کاربران در صورت تمایل به خرید بتوانید با گارانتی 18 ماهه، تضمین اصالت، تسویه درب منزل، تحویل فوری ثبت سفارش خود را انجام دهید. البته علاوه بر ماشین لباسشویی، مجموعه ای از بهترین ماشین ظرفشویی lg، سامسونگ و بوش را نیز برای مشاهده در لیست قیمت های مختلف قرار داده ایم که می توانید در صورت تمایل انتخاب خود را از آنها انجام دهید.
همچنین شما می توانید از طریق تماس با فروشندگان ما برای انتخاب ماشین لباسشویی ال جی قیمت بگیرید و خرید مقرون به صرفه ای را برای خود به دنبال داشته باشید.

مشاهده بیشتر