گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 34

صفحه‌ی
در صفحه
 1. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی 2J3
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی J6
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین لباسشویی ال جی 10/5 کیلویی 7 کیلو خشک کن FH4G1JCHK6N
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی G6
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلویی J9
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی J6
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین لباسشویی ال جی 12/8 کیلویی V12
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی F4V5
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی WJ3H20NQP
  در انبار موجود نیست
 10. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی F2J5
  در انبار موجود نیست
 11. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی G6
  در انبار موجود نیست
 12. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی WJ1408NTP
  در انبار موجود نیست
 13. ماشین لباسشویی ال جی 12/8 کیلویی G1
  در انبار موجود نیست
 14. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلویی F4V7
  در انبار موجود نیست
 15. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی F4J5
  در انبار موجود نیست
 16. ماشین لباسشویی ال جی 10/5 کیلویی FH4G1
  در انبار موجود نیست
 17. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی F4J7
  در انبار موجود نیست
 18. ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی F4J7
  در انبار موجود نیست
 19. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی F2J5
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 34

صفحه‌ی
در صفحه

خرید ماشین لباسشویی ال جی

شستشوی البسه یکی از اصلی ترین کارها در رروزمرگی افراد است که با بهره گیری از لباسشویی، کاربران می توانند فرایند شستشو را انجام دهند. لباسشویی ها به طور معمول در مارک ها و برندهای متنوعی در بازار موجود هستند که در این بین لباسشویی ال جی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای یک چرخه شستشوی بی عیب و نقص برای شما باشد.
کمپانی ال جی، این لوازم خانگی پر مصرف (ماشین لباسشویی ال جی) را با فناوری های پیشرفته و در ظرفیت های متنوعی تولید و عرضه کرده است که افراد می توانند با توجه به تعداد افراد خانواده خود و همچنین میزان لباسی که در طول روز شستشو می دهند، ظرفیت مورد نیاز را خریداری کنند.

یکی از نکاتی که در خرید لباسشویی ال جی مورد توجه مخاطبان می گیرد، قیمت است. خوشبختانه قیمت ماشین لباسشویی ال جی، با در نظر گرفتن این موضوع که از فناوری ها و قابلیت های پیشرفته ای نیز برخوردار است، در رنج مناسبی قرار دارد و می تواند از انتخاب های برتر مخاطبان باشد.

پر فروش ترین لباسشویی ال جی

اگر از کاربرانی هستید که در کنار شستشوی بی نظیر به دنبال خرید اقتصادی و مقرون به صرفه نیز هستید ماشین لباسشویی الجی بهترین گزینه پیشنهادی برای شما خواهد بود؛ چرا که قیمت ماشین لباسشویی ال جی اصل کره علیرغم فناوری های منحصر به فردی که دارد از رِنج بسیار مناسبی برخوردار است.
تعبیه شدن فناوری هایی چون شستشو با بخار، حرکت شش گانه و شستشوی هوشمند، از عمده دلایلی است که سبب شده تا لباسشویی ال جی به یکی از پر فروش ترین برندها به نسبت سایر مارک ها تبدیل شود. البته در بین ظرفیت هایی که ال جی برای لباسشویی های خود طراحی کرده است، لباسشویی ال جی 9 کیلویی به دلیل ظرفیت ایده الی که دارد بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان بوده، چرا که می تواند لباس های یک خانواده پر جمعیت را به بدون هیچ مشکلی شستشو دهد.

آیا ماشین لباسشویی ال جی بخریم؟

فناوری هایی که ال جی برای لباسشویی های خود و مخصوصاً مدل های رده بالا در نظر گرفته است در کنار قیمت بسیار مناسب آن موجب شده تا کاربران بسیاری به ماشین لباسشویی ال جی روی بیاورند و آن را در سبد خرید خود قرار دهند. اما اگر به دنبال محصولی هستید که هم بتواند لباس هایی تمیز را تحویل دهد و هم اینکه هزینه کمتری را بطلبد، لباسشویی سامسونگ می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد.

قیمت لباسشویی ال جی اصل کره در آترین پلاس

جدای از تمام قابلیت ها و امکاناتی که لباسشویی ال جی برای شستشوی لباس ها دارد، قیمت از دیگر مواردی است که معمولاً کاربران هنگام خرید لباسشویی آن را در نظر می گیرند و تا حد امکان سعی می کنند مدلی را انتخاب کنند که برای آنها هزینه کمتری را داشته باشد. اگر قصد خرید لباسشویی ال جی را دارید ما نیز در آترین پلاس گزیده ای از بهترین مدل های این محصول را لیست کرده ایم تا در صورت تمایل به خرید بتوانید با گارانتی 18 ماهه، تضمین اصالت، تسویه درب منزل، تحویل فوری ثبت سفارش خود را انجام دهید.

همچنین شما می توانید در صورت هر گونه سؤال در مورد نحوه خرید و یا مشخصات محصولات با فروشندگان ما تماس بگیرید و خرید مقرون به صرفه ای را برای خود به دنبال داشته باشید. به عنوان مثال شما با مقایسه قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی در فروشگاه ما با دیگر لیست قیمت ها به خوبی تفاوت ها را احساس کنید و یک انتخاب کم هزینه را برای خود رقم بزنید.

مشاهده بیشتر