ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68TW06E

در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
دسته بندی: لوازم خانگی

ظرفیت : 14 نفره 

برچسب انرژی : +++A

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 42dB

صفحه نمایش : LED

تعداد برنامه های شستشو : 8

تعداد برنامه های ویژه : 4

سری ساخت : 6

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

در انبار موجود نیست
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت

شستشوی سریع تر ظروف و صرفه جویی در زمان 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند و مدت زمان عملکرد شستشو را تا 66 درصد کاهش میدهد. فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

کاربرد فناوری AquaSensor در ظرفشویی بوش

فناوری AquaSensor ظرفشویی بوش 68TW06 با توجه به نوع ظروف، استفاده از آب را به وسیله ی پرتوهای نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

انعطاف پذیری و استفاده از فضای بیشتر 

کشو های Drawer pro vario برای اقلام هایی نظیر کارد، قاشق و چنگال فراهم شده است هچنین این کشو از محفظه و اهرم هایی تشکیل شده که باعث می شود فنجان و سایر اقلام کوچک را در خود نگه دارند و در هنگام شستشو از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ماشین ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را برای انجام شستشو تعیین کند. بنابراین در هر زمانی که بخواهید می توانید از این ظرفشویی بهره ببرید. همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

قابلیت شستشو با تاخری در ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

محفظه ی شیشه ای

این نواوری نوین ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06 ظروف های شیشه ای شما را از خطرِ خوردگی و شکستن آنها توسط مواد شوینده دور نگه می دارد و کیفیت و سلامتی اقلام و ظروف های شیشه ای شما را تضمین می کند.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

قابلیت افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

قابلیت افزایش ارتفاع سبد ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

دارای صفحه نمایش TFT

صفحه نمایش TFT با توجه به سرعت و کیفیت بالایی که دارد به شما کمک می کند که اطلاعاتی مانند گزینه های انتخابی،زمان باقی مانده،دستور العمل ها و سایر جزئیات را برای شما نمایش می دهد تا دسترسی سریع تر و آسان تری به ظرفشویی بوش 68TW06 خود داشته باشید.

عملکرد خودکار برنامه ها

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

عملکرد خودکار برنامه های ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

فناوری و سیستم سبد VersioFlexPro 

سیستم سبد VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد. در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظرف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

دسترسی مستقیم و آسان به ظرفشویی بوش 68TW06

بعضی اوقات در انتخاب برنامه دچار اشتباه می شوید و اکثرا نیز به نتایج نامطلوبی میرسید اما با Easy Start و Home Connect به انتخاب های اشتباه خود پایان دهید و با نصب این برنامه بر روی گوشی همراه خود شما می توانید به طور مستقیم به ماشین ظرفشویی خود دسترسی داشته باشید و به سادگی می توانید تعداد ظروف و وسایل آشپزخانه ی خود را به برنامه ی Home Connect اضافه کنید سپس عملکرد دلخواه خود را برای شستشو انتخاب کنید.

دسترسی آسان به ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

با ماشین ظرفشویی های بوش، آپدیت باشید

ظرفشویی بوش 14 نفره برای صرفه جویی در زمان و رهایی از جنگ های روانی فراهم و ایجاد شده است به ویژه در روزهایی که مشغله های زیادی داشته باشید شما با اتصال به صفحه ی اصلی می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و اطلاعات مربوطه را از طریق گوشی همراه خود به ماشین ظرفشویی ارسال کنید و همین سبب می شود که شما همیشه از ماشین ظرفشویی خود اطلاعات دقیقی داشته باشید و در قبال آن نیز اطلاعات مفیدی نیز کسب کنید.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

عیب یابی ساده و آسان ظرفشویی بوش

به عنوان مثال دستگاه شما دچار نقص فنی شده است به سادگی می توانید با Hotline Hot Connect تماس بگیرید و وقت خود را برای تشخیص و شناسایی نقص فنی از طریق اینترنت تعیین کنید. بوش برای جلب رضایت مشتری دستگاه های خانگی مربوطه را به صورت آنلاین بررسی می کند و مشکلات و عیب ها را شناسایی و راه حل های مطمئن را ارائه می کند.

عیبیابی ساده و آسان ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

در صورت تمایل از انرژی بیشتری بهره ببرید

شما می توانید لوازم خانگی خود را که انرژی کمتری دارند را انتخاب کنید و ویژگی FlexStart را از طریق برنامه ی HomeConnect اجرا کنید که به شما اجازه می دهد لوازم خانگی بوش را بیشتر از انرژی واقعی ای که دارند از آنها بهره بگیرید به عنوان مثال شما از یک سیستم مدیریت انرژی مبتنی بر  EEBUS برای اتصال شبکه خود یا اتصال فتوولتائیک خود استفاده کنید که به سادگی از طریق HomeConnect قابل تنظیم و اجرا خواهد بود.

فناوری مبدل درجه ی حرارتی

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند.قبل از انجام شستشو،آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده و همین سبب می شود تا سلامت ظروف های شما را با هیچ خطری مواجه نسازد.

فناوری مبدل درجه حرارت ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

جریان هوای 3D برای خشک کردن ظروف 

به لطف جریان هوای یکنواخت و قدرتمند ظروف و اقلام با سرعت بالا خشک خواهند شد. ماشین های ظرفشویی بوش با perfect dry با تبدیل رطوبت زئولیت به هوای گرم، ظروف ها را با سرعتی بالا خشک خواهند کرد تا دسترسی سریع تری به اقلام و ظروف های مورد نیاز خود داشته باشید. perfect dry با زئولیت باعث طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

نگه داشتن مطمئن ظروف های شیشه ای

شما می توانید فنجان و لیوان های خود را در داخل این سبد شیشه ای قرار دهید. این سبد شیشه ای می تواند چهار فنجان بزرگ را حمل کند و آنها را ثابت نگه دارد و در هنگام شستشوی با دمای 40 درجه آنها را به شفافیت و درخشندگی کامل برساند.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

 

 

ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

کارآمد و با دوام با فناوری EcoSlinceDrive 

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

موتور ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

کاربرد تکنولوژی ActiveWater در ظرفشویی

فناوری Active Water بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود. صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

کاربرد تکنولوژی ActiveWater در ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه،یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است.این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

حل شدن بهتر مواد شوینده دستیار Dosier

دستیار Dosier برای یک شستشوی بهتر و درخشان تر به شما کمک می کند که مواد شوینده را در سینی مخصوص ظرفشویی بوش 68TW06 بریزید تا به خوبی حل شود و لکه ها را از بین ببرد.

سنسور بار ظرفشویی بوش 

سنسور بار به شما کمک می کند که ظروف های کم تعداد خود را با مصرف آب و برق کمتری شستشو دهید. این ظرفشویی بوش میزان آب مصرفی را برای شستشوی کامل ظروف های کم تعداد و پر تعداد بررسی میکند و سبب صرفه جویی در آب و برق می شود.

سنسور بار ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

برنامه ی سکوت

این ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند. این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سطح نویز با یک برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد به طور خاص تنظیم میشود و در زمان شستشو فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها افزایش می یابد.

شستشو در بالاترین درجه

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد.این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده کند.

عملکرد برنامه سکوت

با فعال کردن (Silence-Programm) برنامه ی سکوت، این ظرفشویی بوش کمترین میزان صدا را از خود تولید خواهد کرد و به صورت خودکار نیز میزان نویز را کاهش خواهد داد که این کار از طریق ECO انجام می شود و با 50 درجه ی سانتی گراد یک شستشوی کامل را انجام می دهد.

عملکرد برنامه سکوت در ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

محفظه ی شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود، بوش توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68TW06

 

مشخصات فنی

ظرفیت : 14 نفره
تعداد سبد : 3
پنل صفحه نمایش : TFT
قفل کودک :

سایر ویژگیها

شستشوی نصف ظرفیت :
لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • لازم است محتوای ارسالی منطبق بر عرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخر و توهین باشد.
  • از ارسال لینک های سایت های دیگر و ارایه ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی دی شبکه های اجتماعی پرهیز کنید.
  • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه ی نظر درباره ی کالا ارائه ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
  • با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
موافقم
ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68TW06E در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید
لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • لازم است محتوای ارسالی منطبق بر عرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخر و توهین باشد.
  • از ارسال لینک های سایت های دیگر و ارایه ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی دی شبکه های اجتماعی پرهیز کنید.
  • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه ی نظر درباره ی کالا ارائه ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
موافقم
ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68TW06E

پرسش خود را برای این کالا بیان کنید

ثبت پرسش

ارسال پرسش