چگونه اعتماد کنیم؟

 

 

اعتماد با خیال راحت

یکی از مهم ترین و پر کاربردترین سوال برای کاربران در خصوص خرید از فروشگاه های اینترنتی بحث چگونه اعتماد کنیم است؟ بحث اعتماد یکی از جنجالی ترین موضوعاتی است که هنوز پیش پای کاربران است که البته سو استفاده بسیاری از فروشندگان سبب پیدایش چنین معضلی شده است .متسفانه این موضوع موجب شده تابرخی از کاربران حداقل یک تجربه خرید ناخوشایند را تجربه کنند و چندان به خرید اینترنتی تمایل نداشته باشند.

 

 

یک اعتبار ثبت شده

اما فروشگاه اینترنتی آترین کالا برای فراهم کردن زمینه های یک تجربه خرید آسان و بدون دغدغه، معتبرترین نمادهای کسب و کار اینترنتی را اخذ و دریافت کرده است.نماد اعتماد الکترونیکی، نماد فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی از مهم تریـن نشانه های معتبـر بودن آتریـن کالا و مقبولیت آن در سطح کشور است که مخاطبان در صورت عدم رضایت خود از عملکرد آترین کالا، از طریق این نمادهای معرفـی شده می توانند پیگیری کنند.

 

 
 

 

تضمین امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات همواره یکی از دغدغه های کاربران است اما آترین کالا با تضمین امنیت اطلات کاربران زمینه را برای یک خرید امن فراهم کرده است. به همین منظور مشتریان می توانند بدون استرس و نگرانـی از بابت اطلاعات شخصی فرایند خرید را طی کنند .

 

 
 

نظرات کاربران

اصلی ترین شعار ما در آترین کالا رضایت کاربران است. خوشبختانه با شروع فعالیت خود از سال 95 تا کنون توانسته ایم در زمینه رضایت مشتریان عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم. به طوری که با ایجاد یک بستر مطمئن به عنوان موفق ترین و امن ترین فروشگاه در بین کاربران معرفی شویم. شما می توانید برای اطمینان بیشتر از تجربه خرید دیگـر مشتریان نیز استفاده کنید، که با کلیک روی لینک نظرات کاربران تجربه خرید آنها در آترین کالا قابل مشاهده است.

 

 

مارو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید