چگونه اعتماد کنیم؟

 

اعتماد با خیال راحت

امروز اینجا هستیم تا به یکی از پرتکرارترین و مهم ترین سوالات کاربران در زمینه خرید فروشگاه های اینترنتی که بحث «چگونه اعتماد کنیم» است پاسخ دهیم. امروزه با توجه به شکل گرفتن تعداد کثیری از فروشگاه های اینترنتی، هنوز یکی از عمده ترین و رایج ترین مشکلاتی که پیش پای مخاطبان قرار دارد، بحث اعتماد است. متاسفانه بسیاری از فروشگاه ها با سواستفاده از اعتماد مشتریان سبب شده اند تا یک تجربه خرید ناخوشایند را برایشان رقم زنند و از طرفی شکل گیری اعتماد دوباره آنها را در خرید اینترنتی با مشکل جدی مواجه کنند.

 

 

 

یک اعتبار ثبت شده

اما فروشگاه اینترنتی آترین پلاس برای فراهم کردن زمینه های یک تجربه خرید آسان و بدون دغدغه، معتبرترین نمادهای کسب و کار اینترنتی را اخذ و دریافت کرده است. نماد اعتماد الکترونیکی، نماد فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و نماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی از مهم تریـن نشانه های معتبـر بودن آتریـن پلاس و مقبولیت آن در سطح کشور است که مخاطبان در صورت عدم رضایت خود از عملکرد آترین پلاس، از طریق این نمادهای معرفی شده می توانند اقدام به شکایت کنند.

 

 

 

رضایت صد در صدی

مهم ترین بخش که سر لوحه آترین پلاس است، رضایت کاربران است که خوشبختانه فروشگاه اینترنتی آترین پلاس با شروع فعالیت خود از سال 95 توانسته در این زمینه بسیار موفق عمل کند و با رضایت حداکثری کاربران، بتواند بیشترین درصد رضایت را کسب کند و بدون ثبت حتی یک شکایت، به عنوان موفق ترین و امن ترین فروشگاه به کاربران معرفی شود.

 

 

 

تضمین امنیت اطلاعات

یکی دیگر از مواردی که برای بسیاری از مشتریان و کاربران جای نگرانی است، امنیت اطلاعات مشتری است. آترین پلاس با اطمینان دادن و تضمین امنیت کلیه اطلاعات شما کاربران گرامی، زمینه یک خرید امن و سالم را فراهم می آورد تا مشتریان بتوانند بدون هیچ گونه اضطراب و نگرانی بابت اطلاعات خود، فرایند خرید را طی کنند.

 

 

 

باشگاه مشتریان

مخاطبان برای حاصل اطمینان بیشتر از خرید در فروشگاه اینترنتی آترین پلاس می توانند از تجربه خرید دیگر مشتریان بهره مند شوند و با آرامش خاطر بیشتری خرید کنند. برای این کار کافی است که در قسمت فوتر سایت (پایین صفحه) بر روی لینک تجربه خرید مشتریان کلیک کنند و از تجربیات مشتریانی که در آترین کالا سابق خرید را داشته اند، بهره مند شوند.