گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه
 1. ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی ادواش WW70
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ2017SGC
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی W70 دور موتور 1200
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ20170ME
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ2017SME
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ20170GC
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه

قیمت لباسشویی  7 کیلویی

ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم موجود در منزل است که در مدل ها و ظرفیت های متنوعی تولید و عرضه شده است. ماشین لباسشویی 7 کیلویی یکی از ظرفیت هایی است که به دلیل طراحی جمع و جور و گنجایش مناسبی که دارد مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. به طوری که حتی یک خانواده 4 نفره نیز می تواند از یک ماشین لباسشویی ۷ کیلویی نهایت استفاده را ببرند. البته جدای از ظرفیت، قیمت ماشین لباسشویی  7 کیلویی از دیگر مواردی است که کاربران تمایل بیشتری به خرید آن پیدا کرده اند. زیرا قیمت لباسشویی اتومات 7 کیلویی به گونه ای است که حتی اگر شما از برترین و معتبر ترین برندهای جهانی نیز انتخاب خود را انجام دهید باز هم یک خرید اقتصادی را برای خود رقم زده اید.

خرید لباسشویی  7 کیلویی با برترین فناوری ها

بسیاری از کاربران بر این باور هستند که لباسشویی  ۷ کیلویی به دلیل ابعاد و ظرفیت پایینی که دارد نمی تواند تمام فناوری ها و قابلیت های لازم را برای یک شستشوی ایدئال داشته باشد. اما باید متذکر شویم که ماشین لباسشویی 7 کیلویی نیز همانند سایر ظرفیت ها از بهترین و پیشرفته ترین برنامه و قابلیت های روز برخوردار هستند. علیرغم این بهره مندی ها باز هم قیمت ماشین لباسشویی  ۷ کیلویی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. از مهم ترین فناوری هایی که معمولاً ماشین لباسشویی های 7 کیلویی جدید از آن برخوردار هستند می توان اشاره کرد به شستشو با بخار، حرکت 6 گانه در لباسشویی های ال جی، فناوری اکوبابل و ادواش در لباسشویی های سامسونگ، کنترل از راه دور و صرفه جویی در مصرف انرژی در لباسشویی های بوش.
با توجه به اینکه اکثر کاربران به دنبال خرید لباسشویی  7 کیلویی با فناوری بخارشوی به منظور شستشوی بهتر لباس هستند، شما می توانید با مناسب ترین قيمت ماشين لباسشويي ال جي را در مدل های بخار شوی دار خریداری کنید.

ماشین لباسشویی  ۷ کیلویی قیمت مناسب از برندهای اصلی

انتخاب برند معتبر قطعاً در کیفیت محصول و کارایی آن بی تأثیر نیست. به طوری که هر چه برند منتخب شما معتبر تر باشد مسلماً شستشوی لباس ها ایدئال تر خواهد بود. امروزه برندهای بسیاری چرخه تولید و عرضه ماشین لباسشویی 7 کیلویی را به حرکت درآورده اند، اما در بین آنها فروش لباسشویی سامسونگ، بوش و ال جی به نسبت سایر مارک های موجود در بازار بیشتر است. زیرا کیفیت قطعات و بهره مندی های ماشین لباسشویی از این برندها در چند دهه اخیر برای همه به یک موضوع ثابت شده تبدیل شده است.

خرید ماشین لباسشویی  ۷ کیلویی قیمت روز با ضمانت اصالت در آترین پلاس

با توجه به ظرفیت بسیار مناسب و فناوری هایی که ماشین لباسشویی ۷ کیلویی از آن برخوردار است، بسیاری از خانواده های کم جمعیت انتخاب خود را از آن انجام می دهند. جدای از بحث گنجایش و فناوری، قیمت لباسشویی 7 کیلویی از دیگر مواردی است که سبب شده تا این میزان ظرفیت به یک انتخاب ویژه برای بسیاری از کاربران باشد. با توجه به پر فروش بودن ماشین لباسشویی 7 کیلویی، ما نیز در فروشگاه آترین پلاس مجموعه ای از جدیدترین ماشین لباسشویی 7 کیلویی را در لیست قیمت ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان، لیست قیمت لباسشویی  اصل کره ۷ کیلویی از برندهای ال جی و سامسونگ را برای مشاهده در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.
در صورت تمایل به خرید کاربران می توانند با تضمین اصالت و سلامت، پرداخت در محل، ارسال فوری، گارانتی 18 ماهه و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را انجام دهند.

مشاهده بیشتر