گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

14 مورد

در صفحه
 1. ماشین لباسشویی ال جی 10/5 کیلویی 7 کیلو خشک کن FH4G1JCHK6N
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی WF70
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAK20200GC
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی ادواش WW70
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAK2020SGC
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی W70
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ2017SGC
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی W70 دور موتور 1200
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی WJ3H20NQP
  در انبار موجود نیست
 10. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ20170ME
  در انبار موجود نیست
 11. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ2017SME
  در انبار موجود نیست
 12. ماشین لباسشویی سامسونگ 7.5 کیلویی WW75TA046TE
  در انبار موجود نیست
 13. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAJ20170GC
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

14 مورد

در صفحه

خرید انواع ماشین لباسشویی 7 کیلویی

ماشین لباسشویی 7 کیلویی از مناسب ترین ظرفیت ها برای خانوادهای کم جمعیت است؛ چرا که در کنار شستشوی بسیار خوبی که انجام می دهند فضای بسیار کمی را نیز به خود اختصاص می دهند. اغلب مشتریان در هنگام خرید لوازم خانگی مانند لباسشویی، کیفیت را ملاک قرار می دهند، که در این صورت انتخاب لباسشویی 7 کیلویی با فناوری های جدید و پیشرفته از برندهای معتبر، بهترین و مناسب ترین انتخاب خواهد بود.

بهترین لباسشویی 7 کیلویی از لحاظ تکنولوژی

توجه کردن به مواردی مانند قیمت ماشین لباسشویی با بهترین رِنج، ظرفیت و فناوری های ایده ال سبب می شوند تا کاربران بتوانند در هنگام خرید انتخاب خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

به طور کلی، فناوی هایی مانند شستشو با بخار، حرکت 6 گانه در لباسشویی های ال جی، فناوری اکوبابل و ادواش در لباسشویی های سامسونگ، کنترل از راه دور و صرفه جویی در مصرف انرژی در لباسشویی های بوش از جمله ویژگی های بسیار خاص و منحصر به فردی هستند که می توانند پارامترهای خوبی برای انتخاب لباسشویی 7 کیلویی به حساب آیند.

پر فروش ترین ماشین لباسشویی 7KG

معمولاً ماشین لباسشویی 7 کیلویی به دلیل ظرفیت مناسبی که دارند از قیمت بهتری به نسبت دیگر ماشین لباسشویی ها که ظرفیت بیشتری دارند، برخوردار هستند. در این میان شرکت های قدرتمندی مانند ال جی با توجه به سابقه درخشانی که در تولید این محصول پر کاربرد دارد، توانسته در کنار حفظ کیفیت برای لباسشویی 7 کیلویی، فناوری هایی را بر روی یک سری از مدل های خود تعبیه کند و آنها را به پر فروش ترین ها در نوع خود تبدیل کند.
اگر بخواهیم قیمت لباسشویی ال جی را با لیست پر فروش ترین لباسشویی های 7 کیلویی از دیگر برندها در فروشگاه ها مختلف مورد بررسی قرار دهیم، به خوبی متوجه این موضوع می شویم که برنامه های جدید شستشو تنها دلیلی است که سبب شده تا لباسشویی 7 کیلویی ال جی جزو پر فروش ترین ها قرار گیرد.

ماشین لباسشویی 7 کیلویی برای چه خانوارهایی مناسب است؟

معمولاً ظرفیت ماشین لباسشویی ها از 5 کیلوگرم تا ظرفیت های بالا شروع می شود و ظرفیت 7 کیلویی یکی از بهترین حجم ها برای کاربرانی است که از جمعیت نسبتاً کمی برخوردار هستند.
اما اگر تعداد خانوار شما از 5 نفر بیشتر است، خرید ماشین لباسشویی 8 کیلویی، بهترین ظرفیت برای شما خواهد بود که می تواند تمیزترین البسه را به شما تحویل دهد.

قیمت لباسشویی 7KG در فروشگاه اینترنتی آترین پلاس

خرید ماشین لباسشویی 7 کیلویی از برندهای معتبر به نسبت برندهای متفرقه، بودجه بیشتری را می طلبد. از این رو ما در فروشگاه اینترنتی آترین پلاس، مجموعه ای از بهترین برند های لباسشویی 7 کیلویی را برای انتخاب شما مشتریان قرار داده ایم تا در صورت تمایل به خرید بتوانند، ماشین لباسشویی خود را با ضمانت اصل بودن، تضمین بازگشت، ارسال سریع و بهترین قیمت ثبت سفارش کنند.

مشاهده بیشتر