گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

17 مورد

در صفحه
 1. کولر گازی اسپلیت جنرال گلد 18000 MS-S18000 SUPER
  در انبار موجود نیست
 2. کولر گازی اسپلیت جنرال گلد 12000
  در انبار موجود نیست
 3. کولر گازی اسپلیت جنرال گلد 9000 پلاتینوم GG-S9000
  در انبار موجود نیست
 4. کولر گازی اسپلیت جنرال گلد 24000 دلتا
  در انبار موجود نیست
 5. کولر گازی اسپلیت جنرال گلد 18000
  در انبار موجود نیست
 6. کولر گازی اسپلیت جنرال گلد 30000
  در انبار موجود نیست
 7. کولر گازی اسپلیت جنرال گلد 24000 اینورتر
  در انبار موجود نیست
 8. کولر گازی اسپلیت جنرال گلد 24000 اینورتر پلاس GG-TS24000 تیتانیوم
  در انبار موجود نیست
 9. کولر گازی ایستاده جنرال گلد 30000
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

17 مورد

در صفحه

انواع کولر گازی جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد با بهره مند بودن از فناوری های مهم و آپدیت شده توانسته پاسخگویی مطلوبی را در خنک سازی محیط برای کاربران داشته باشد و از طرفی نیز مخاطبان تمایل بیشتری به خرید کولر گازی جنرال گلد داشته باشند. کولر گازی جنرال گلد  نیز در مدل های ایستاده، پرتابل، پنجره ای و اسپلیت در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا بتوانند با توجه به هزینه و توان مورد نظر خود، دست به انتخاب بزنند.

قیمت کولرگازی جنرال گلد

جدای از در نظر گرفتن قابلیت ها و فناوری ها برای خنک سازی، به صرفه بودن قیمت کولر گازی جنرال گلد از دیگر دلایلی است که موجب شده تا محصولات این کمپانی به نسبت سایر برندها از محبوبیت بیشتری برخوردار باشند؛ چرا که با توجه به امکانات قابل توجهی که برای خنک کردن محیط دارند از بهترین رِنج قیمت نیز برخوردار هستند.

البته اگر از نظر بودجه محدودیتی ندارید، خرید کولرگازی گری می تواند در صدر انتخاب های شما باشد.

قدرت کولر گازی General Gold

توان و قدرتی که معمولاً کولر گازی جنرال گلد از آن برخوردار است بین 12000 تا 30000 است که این کمپانی برای مساحت های کوچک تا بزرگ آنها را طراحی کرده است.
البته با توجه به قدرت فوق العاده بالایی که کولر گازی ایستاده جنرال گلد در خنک سازی محیط دارد می توان گفت این مدل از کولر گازی ها یکی از بهترین ها برای ایجاد سرما در محیط های بزرگ هستند.

خرید کولرگازی جنرال گلد از آترین پلاس

با در نظر گرفتن امکانات و قدرت خاصی که کولر گازی جنرال گلد از آن برخوردار است به خوبی می تواند محیط شما را با هر ابعادی خنک کند. البته در صورت تمایل به خرید کولر گازی یا اسپلیت جنرال گلد می توانید با مشاهده کولرهای این برند و دیگر مارک های معروف در آترین پلاس مدل خود را با گارانتی 18 ماهه، تضمین اصالت، تحویل فوری، پرداخت در محل و بهترین قیمت، به ثبت برسانید.
همچنین در صورت هر گونه سؤال در زمینه نحوه خرید و یا اطلاعات مربوط به کالاها از طریق تماس با کارشناسان فروش ما می توانید پاسخگویی لازمه را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر