گزینه‌ های خرید
دسته بندی
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

23 مورد

در صفحه
 1. کولر گازی اسپلیت گری 12000 لومو
  در انبار موجود نیست
 2. کولر گازی اسپلیت گری 18000 اسفورماتیک
  در انبار موجود نیست
 3. کولر گازی اسپلیت گری 12000 اسفورماتیک
  در انبار موجود نیست
 4. کولر گازی اسپلیت گری 18000 لومو
  در انبار موجود نیست
 5. کولر گازی اسپلیت گری 24000 لومو
  در انبار موجود نیست
 6. کولر گازی اسپلیت گری 30000 لومو
  در انبار موجود نیست
 7. کولر گازی اسپلیت گری 18000 جی فورماتیک سرمایشی
  در انبار موجود نیست
 8. کولر گازی اسپلیت گری 18000 اکسنت
  در انبار موجود نیست
 9. کولر گازی اسپلیت گری 24000 اکسنت
  در انبار موجود نیست
 10. کولر گازی اسپلیت گری 24000 جی فورماتیک سرمایشی
  در انبار موجود نیست
 11. کولر گازی اسپلیت گری جی فورماتیک 30000 سرمایشی T3
  در انبار موجود نیست
 12. کولر گازی اسپلیت گری 18000 اینورتر
  در انبار موجود نیست
 13. کولر گازی اسپلیت گری 24000
  در انبار موجود نیست
 14. کولر گازی اسپلیت گری 24000 اینورتر GWH24QD WIFI T3
  در انبار موجود نیست
 15. کولر گازی اسپلیت گری 24000 اینورتر
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

23 مورد

در صفحه

انواع کولر گازی گری

با نزدیک شدن به روزهای گرم سال کم کم بازر خرید کولرگازی داغ می شود به طوری که افراد با توجه به فضای نشیمن خود مدل مناسب را انتخاب می کنند. کولرگازی گری یکی از برترین انتخاب ها در میان انبوه برندهای کولر گازی است که بیشتر از هر برند دیگری مورد توجه مخاطبان است.

کولرهای گری در انواع مدل های اسپلیت، ایستاده، پرتابل و پنجره ای با بالاترین کیفیت تولید می شوند تا با توجه به بودجه خود و همچنین محیطی که کولر گازی را نصب می کنند، مدل مورد نظر را با توان ایده ال انتخاب کنند.
با توجه به اینکه این کمپانی از فناوری ها و قابلیت های بسیار مهمی در تولید کولر گازی های خود بهره برده است اما قیمت کولرگازی گری همچنان ایده ال و مطلوب است به نحوی که افراد با درآمد متوسط نیز قادر به خرید آن خواهند بود.

قیمت کولر گازی گری

به جرأت می توان گفت که قیمت یکی از شاخص های اصلی در هنگام خرید کولر گازی است که بعد از مَد نظر قرار دادن فناوری ها و امکانات، مورد توجه افراد قرار می گیرد. از آنجایی که قیمت کولر گازی ها بسته به نوع و توان آنها متغیر است، گری نیز قیمت محصولات خود را با رِنج های متفاوتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. به عنوان مثال قیمت کولر گازی ایستاده به دلیل قدرت بسیار بالایی که در خنک سازی محیط های بسیار بزرگ دارند از رِنج قیمت بالایی برخوردار هستند که در هنگام خرید کولر گازی گری باید آن را مَد نظر داشته باشید.

قدرت کولر گازی Gree

شرکت گری از توان های مختلفی در کولر گازی های خود بهره برده است که در این بین کولر گازی 24000 با توجه به قدرت فوق العاده و بسیار مطلوبی که در خنک سازی محیط با هر مساحتی دارند افراد بیشتری را به سمت و سوی خود جلب کرده اند. اما اگر شما از آن دسته کاربران هستید که در مناطق گرمسیر زندگی می کنید، انتخاب اسپلیت گری با قدرت 30000 برای شما پیشنهاد بهتری خواهد بود. البته لازم به ذکر است که قیمت کولرگازی گری 30000 با توجه به فناوری ها و قدرتی که برای خنک سازی دارد هزینه بیشتری را می طلبد که در هنگام خرید کولر گازی گری باید آن را مورد توجه قرار دهید.

خرید کولر گازی گری از آترین پلاس

با توجه به کیفیتی که کولر گازی های گری در ایجاد هوای سرد و خنک ایجاد می کنند کاربران بسیاری به این برند روی آورده اند که ما نیز با توجه به این تقاضای بسیار، کولرهای گری را در انواع مختلف با قدرت های متنوع، برای مشتریان موجود کرده ایم تا در صورت تمایل به خرید بتوانند با گارانتی 18 ماهه، تحویل فوری، پرداخت در محل، تضمین بازگشت، ضمانت اصالت و بهترین قیمت ثبت سفارش خود را انجام دهند.
همچنین در صورت هر گونه سؤال و یا ابهامی در زمینه خرید و یا مشخصات محصولات از طریق تماس با مشاورین فروش ما می توانید پاسخ های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر