گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

26 مورد

در صفحه
 1. یخچال بالا پایین ال جی دور این دور مدل GN-D722HLAL
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT65 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال فریزر بالا پایین بوش KDD86AL304 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال فریزر بالا پایین بوش KGD86AW304 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال فریزر بالا پایین ال جی GNM-705HLL ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال فریزر بالا پایین ال جی GR-M752GSH ظرفیت 20 فوت
  در انبار موجود نیست
 7. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT46 ظرفیت 20 فوت
  در انبار موجود نیست
 8. یخچال فریزر بالا پایین ال جی B802HLP ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 9. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT85 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 10. یخچال بالا پایین سامسونگ RT50 ظرفیت 26 فوت
  در انبار موجود نیست
 11. یخچال فریزر بالا پایین ال جی J652 ظرفیت 26 فوت
  در انبار موجود نیست
 12. یخچال فریزر بالا پایین ال جی GR-B672 ظرفیت 26 فوت
  در انبار موجود نیست
 13. یخچال فریزر بالا پایین ال جی GR-B650 ظرفیت 24 فوت
  در انبار موجود نیست
 14. یخچال فریزر بالا پایین بوش KGN56AW204 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 15. یخچال فریزر بالا پایین ال جی GA-B429 ظرفیت 24 فوت
  در انبار موجود نیست
 16. یخچال فریزر بالا پایین بوش KDD74AL204 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 17. یخچال فریزر بالا پایین ال جی B872 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 18. یخچال فریزر بالا پایین بوش KDN46VL204 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 19. یخچال بالا پایین سامسونگ RT53 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 20. یخچال فریزر بالا پایین بوش KGD86AI304 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 21. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT62 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

26 مورد

در صفحه

قیمت یخچال بالا پایین

یخچال یکی از ضروری ترین لوازم موجود در منزل است که نه تنها فرایند خنک سازی را انجام می دهد بلکه می تواند حفظ و نگهداری مواد غذایی را نیز در طولانی مدت تضمین کند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه یخچال ها در انواع طرح و مدل تولید می شوند. به طوری که شما می توانید یخچال بالا پایین بوش، یخچال ال جی بالا پایین و یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ را با امکانات متنوعی انتخاب و خریداری کنید. با این حال یکی از عمده دلایلی که سبب شده تا افراد تمایل بیشتری به خرید یخچال و فریزر داشته باشند، گنجایش بسیار مطلوب و مناسب آنها برای جای دادن انواع مواد غذایی در کنار قیمت مقرون به صرفه است. چرا که قیمت یخچال بالا پایین به نسبت دیگر امکانات و دیگر مدل های موجود در بازار در رِنج مناسب تری قرار دارد

امکانات و ویژگی های بهترین یخچال فریزر بالا پایین خارجی

یخچال بالا فریزر پایین که اکنون در بازار موجود هستند تمام امکانات لازم برای نگهداری مواد غذایی در مدت زمان بیشتر و همچین دسترسی به آب سالم و خنک را به خوبی دارند. به همین دلیل می توان گفت لزومی به خرید یخچال های ساید که یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین نوع یخچال است برای عملکرد بهتر نخواهید داشت. زیرا که قیمت ساید بای ساید حتی در مقایسه با بهترین یخچال فریزر بالا پایین نیز به بودجه بیشتری نیاز خواهد داشت و خرید آن برای همه کاربران با هر میزان درآمد مقدور نیست. اکنون اگر بخواهیم به مهم ترین ویژگی یخچال فریزر سامسونگ فریزر پایین، یخچال فریزر ال جی بالا پایین و یخچال فریزر بوش بالا پایین که جزو معتبرترین برندها است اشاره کنیم، سیستم انجماد سریع، سیستم خنک کنندگی سریع، سیستم هوای چندگانه، محفظه های حفظ رطوبت برای قرار دادن میوه ها و سبزیجات، سیستم بدون برفک، مجهز شدن به فیلتر بهداشتی، قابلیت اتصال به موبایل در مدل های پیشرفته از مهم ترین آنها است.

بهترین یخچال فریزر پایین از برندهای معتبر

برند یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب و خرید یخچال بالا فریزر پایین است. حال اگر انتخاب شما از مارک خارجی باشد قطعاً در کیفیت محصول شما نیز تأثیر گذار خواهد بود. ال جی، سامسونگ و بوش از برترین کمپانی هایی هستند که در عرضه یخچال بالا پایین توانسته اند طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کنند. چرا که از هیچ فناوری و قابلیتی در محصولات خود دریغ نکرده اند. علیرغم بهره مندی های یخچال بالا پایین اگر این مدل ها از لحاظ ظرفیت پاسخگوی نیاز شما نیست ما به شما یخچال دوقلو را پیشنهاد می کنیم. اما باید در نظر داشته باشید که قیمت یخچال دو قلو به نسبت مدل های بالا پایین صرف هزینه بیشتری را طلب خواهد کرد. البته اگر به صورت کلی ابعاد یخچال فریزر بالا پایین را از لحاظ تعداد قفسه ها در نظر بگیرید بدون اغراق می توان گفت یک پیشنهاد بسیار عالی برای زوج های جوان و خانواده های کم جمعیت است. همچنین از طرف دیگر قیمت یخچال سامسونگ بالا پایین، قیمت یخچال بالا پایین ال جی و قیمت یخچال فریزر بوش بالا پایین حتی در پیشرفته ترین مدل ها در مقایسه با مدل های ساید و دوقلو از رِنج مناسب تری برخوردار هستند.

خرید یخچال بالا پایین با ضمانت اصالت از آترین پلاس

یخچال بالا فریزر پایین یکی از شیک ترین یخچال هایی است که معمولاً خانواده های کم جمعیت انتخاب آن را در اولویت قرار می دهند. زیرا نه تنها می توانند به خوبی از مواد غذایی خود در طولانی مدت محافظت کنند و همیشه به آب خنک دسترسی داشته باشند، بلکه می توانند با بهترین قیمت یخچال فریزر بالا پایین را نیز خریداری کنند. البته ما نیز در فروشگاه آترین پلاس لیست قیمت یخچال ال جی بالا فریزر پایین یخچال و دیگر برندهای اصلی همچون سامسونگ و بوش را برای مشاهده در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم. در صورت تمایل به خرید می توانید با ضمانت اصالت، گارانتی 18 ماهه، تضمین بازگشت، تحویل فوری، تسویه در محل و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را انجام دهید.

مشاهده بیشتر