ماشین ظرفشویی
گزینه‌ های خرید
دسته بندی
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 100

صفحه‌ی
در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 100

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت ماشین ظرفشویی اصل

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم بسیار کاربردی است که امروزه می توان در هر آشپزخانه ای آن را مشاهده کرد. با توجه به متنوع بودن انواع ظرفشویی از برندهای اصلی، انتخاب برای خرید ظرف شویی با قابلیت های جدید و پیشرفته از مارک های معتبر شاید کمی سخت باشد. چرا که قیمت ماشین ظرفشویی از هر برند متفاوت است و از طرفی نیز وجود کالاهای اصلی و تقلبی باعث سردرگمی مخاطبان شده است. از آنجایی که آشنایی با مشخصات بهترین ماشین ظرفشویی از برندهای اصلی می تواند در هنگام خريد ماشين ظرفشويي بسیار کاربردی باشد، پیشنهاد می کنیم انواع ماشین ظرف شویی اصل را در فروشگاه آترین پلاس با بهترین قیمت مشاهده کنید، تا بتوانید با مشخصات یک ظرفشویی اصل آشنا شوید.

انواع ماشین ظرفشویی در ظرفیت های مختلف

ماشین ظرفشویی در دو نوع رومیزی و ایستاده تولید می شود که با توجه رنج قیمت و کارایی که این دو دستگاه دارند، به کاربرانی که تعداد افراد خانواده آنها کم است، مدل رومیزی و خانواده های با جمعیت متوسط و پر جمعیت ظرفشویی ایستاده را پیشنهاد می کنیم. با توجه به اینکه فروش ظرفشویی ایستاده بیشتر در ظرفیت های 13 نفره و 14 نفره انجام می شود، بیشتر کاربران خرید آنلاین ماشین ظرفشویی یا حضوری آن را از این دو ظرفیت پر طرفدار انجام می دهند.
 البته قیمت ماشین ظرفشویی 14 نفره و 13 به نسبت برند، مدل و امکاناتی که دارند متغیر است که در ثبت سفارش نهایی حتماً باید مَد نظر قرار دهید. این در حالی است که دستگاه ظرفشویی در گنجایش 12 و 6 نفره نیز در بازار موجود است و خانواده های با جمعیت دو، سه و یا چهار نفره می توانند انتخاب خود را از آنها انجام دهند.

ویژگی و امکانات بهترین ماشین ظرفشویی از برندهای معتبر

ماشین ظرفشویی های موجود در بازار عمدتاً از سوی برندهای معتبر جهانی همچون ال جی، بوش و سامسونگ تولید می شود. هر کدام از این مارک ها با طراحی کردن فناوری های پیشرفته و خاصی برای ظرفشویی های خود سعی در انحصاری کردن محصولاتشان داشته اند. به عنوان مثال شما با خرید ظرفشویی بوش قابلیت زئولیت که یک قابلیت منحصر به فرد برای خشک کردن ظروف است را تنها در برخی از مدل ماشین ظرفشویی بوش مشاهده خواهید کرد.
این در حالی است که ماشین ظرفشویی های ال جی و سامسونگ نیز هر کدام به نوبه خود دارای ویژگی ها و امکانات خاصی هستند که با مشاهده لیست قیمت ماشین ظرفشویی 13 نفره و 14 نفره، انتخاب مدل مَد نظر و مشاهده صفحه محصول مربوط به هر مدل در فروشگاه می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید.

خرید ماشین ظرفشویی با ضمانت اصل بودن از آترین پلاس

قیمت ماشین ظرفشویی نیز همانند سایر کالاهای دیگر داخل فروشگاه، با نرخ های متعارف ارائه می شود. خرید اینترنتی ماشین ظرفشویی در آترین پلاس از مزایای خاص خود برخوردار است که می تواند کاربر را از بابت یک خرید آنلاین، مطمئن و آسوده خاطر سازد. به عنوان مثال شما با خرید ماشین ظرفشویی در آترین پلاس  می توانید در کنار انتخاب ظرفشویی قیمت مناسب با ضمانت اصالت و سلامت، گارانتی 18 ماهه، ارسال سریع و اختصاصی و پرداخت در محل یک خرید تکرار نشدنی را برای خود رقم بزنید. همچنین شما می توانید از طریق تماس با ما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشخصات کالا و همچنین نهایی کردن خرید ماشین ظرف شویی قیمت بگیرید و ثبت سفارش خود را انجام دهید.

مشاهده بیشتر