گزینه‌ های خرید
دسته بندی
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 116

صفحه‌ی
در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 116

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت کولر گازی و اسپلیت

سیستم تهویه و خنک کننده جزو لوازم پرکاربردی است که وجود آنها در خانه ای لازم و ضروری می باشند تا هوایی مطبوع و سالم را برای شما به ارمغان بیاورند. امروزه کولر گازی و اسپلیت در میان سیستم های تهویه برای منازل مسکونی و اداری نسبت به سایر خنک کننده های موجود در بازار طرفداران بیشتری دارند و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که دلیل این محبوبیت می تواند کارکرد ساکت و بی سر و صدا، نگهداری آسان، مناسب بودن قیمت کولر گازی و اسپلیت نسبت به سایر و همچنین صرفه جویی در مصرف آب و انرژی باشد. در هنگام خرید کولر گازی باید به یک سری موارد توجه داشت و آنها را در نظر بگیرید تا خریدی بدون مشکل داشته باشید و محصول با کیفیتی را خریداری نمایید. این موارد شامل : متراژ، بودجه، فضا و مکان مورد نظر، رنگ پنل و... می باشند که خوشبختانه با وجود مدلهای متنوع کولر گازی در بازار این مشکل برطرف شده و موارد زیادی را برای انتخاب در پیش رو خواهید داشت.

انواع کولر گازی

برندهای مختلف و متعددی در زمینه کولر گازی و اسپلیت فعالیت می کنند و این محصول نیز همانند هر وسیله خانگی دیگری در انواع و مدل های مختلفی همچون کولر گازی اسپلیت دیواری، پنچره ای ، ایستاده، پرتابل و... عرضه می شود. بنابراین با توجه به تنوع زیاد مدل های کولرگازی موجود در بازار و همچنین مواردی که در بالا به آن اشاره شد به آسانی می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. کولر گازی از نظر ظرفیت نیز در ظرفیت های مختلفی عرضه می شود به این صورت که کولر گازی های اسپلیت در ظرفیت 9000 تا 36000، کولر گازی ایستاده در ظرفیت 24000 تا 90000، کولر گازی پنجره ای در ظرفیت 12000 تا 24000، پرتابل در ظرفیت 12000 تا 18000 توسط برندهای مختلفی همچون ال جی، سامسونگ، گری، اجنرال و... تولید و عرضه می شوند.

خرید کولر گازی و اسپلیت در آترین پلاس

امروزه خرید اینترنتی گسترده تر شده و فروشگاه های اینترنتی معتبر با ارائه خدمات به مشتریان خرید را برای ما آسان تر کرده اند و تنها با یک تماس می توانیم خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهیم. فروشگاه اینترنی آترین پلاس مدلهای متنوعی از کولر گازی با ظرفیت های مختلفی و همچنین بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد که می توانید کولر مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را . با توجه به گستردگی مدلهای کولر گازی موجود در بازار و همچنین وجود مدلهای تقلبی، در هنگام خرید کولر گازی حتما موارد  و نکات لازم را در مورد کولرگازی مطالعه کنید و یا در صورت نیاز شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از همکاران ما در آترین پلاس در مورد خرید و قیمت کولر گازی مشاوره بگیرید و محصول خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

مشاهده بیشتر