گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 56

صفحه‌ی
در صفحه
 1. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAK2020SGC
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW28790
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی WAT2846XME
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی WAW32541
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی WAK24260
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAY327X0
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAYH2790
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WDU28540
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAT28461
  در انبار موجود نیست
 10. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAT2446
  در انبار موجود نیست
 11. ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی WAT28440AU
  در انبار موجود نیست
 12. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAT2848XGC
  در انبار موجود نیست
 13. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAYH2891
  در انبار موجود نیست
 14. ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی WAK20200GC
  در انبار موجود نیست
 15. ماشین لباسشویی بوش 6 کیلویی WAB20260GC
  در انبار موجود نیست
 16. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW28590
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 56

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت لباسشویی بوش سری ۸، ۶ و ۴

لباسشویی یکی از پر کاربرترین لوازم خانگی به حساب می آید که صرفه جویی در زمان و انرژی را برای کاربران به دنبال دارد. در بین شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی، بوش یکی از با سابقه ترین کمپانی هایی است که با طراحی و تعبیه کردن فناوری های پیشرفته بر روی محصولات خود توانسته کاربران بسیاری را به سمت خود جلب کند. با توجه به عملکرد و بازدهی بسیار خوبی که ماشین لباسشویی بوش سری 4 آلمان و همچنین سری های 6 و 8 برای کاربران داشته اند، با قاطعیت می توان گفت یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی هستند که قبل از هر چیزی کیفیت شستشو را در نظر می گیرند. البته قیمت لباسشویی بوش سری 8 و ماشین لباسشویی بوش سری ۶ و ۴ یکی از نکاتی است که باید در هنگام خرید حتماً آن را مورد توجه قرار دهید. زیرا قیمت ماشین لباسشویی بوش در این سری ها به نسبت سایر برندهای موجود در بازار نیاز به صرف بودجه بیشتری دارد.
با این وجود اگر خرید ماشین لباسشویی بوش برای شما مقدور نیست، می توانید انتخاب خود را از دیگر برندهای اصلی ( ال جی و سامسونگ ) انجام دهید.

جدیدترین مدل لباسشویی بوش آلمان با ظرفیت های متفاوت

کمپانی بوش نیز همانند دیگر شرکت های رقیب، امتیازاتی را برای لباسشویی های خود در نظر گرفته است که به نوعی سبب فروش بیشتر محصولاتش شده است. یکی از مواردی که این محبوبیت را ایجاد کرده است، تولید و عرضه ماشین لباسشویی در ظرفیت های متنوع از جمله 7، 8، 9 و 10 کیلو است. به طوری که شما می توانید ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان سری 8، ماشین لباسشویی بوش سری ۶ و لباسشویی بوش سری ۴ را در هر ظرفیتی که تمایل داشته باشید، خریداری کنید. البته باید یادآوری کنیم که قیمت ماشین لباسشویی بوش سری 8 و قیمت ماشین لباسشویی بوش سری ۶ به دلیل تعبیه شدن تکنولوژی ها و قابلیت های کاربردی در رِنج قیمت بیشتری قرار دارد که باید در هنگام خرید این موضوع را مَد نظر داشته باشید.
با توجه به بالا بودن رِنج قیمت لباسشویی بوش در تمام سری ها در صورتی که بودجه کافی برای خرید ماشین لباسشویی از این برند را ندارید، می توانید انتخاب خود را از ماشین لباسشویی های جدید ال جی انتخاب خود را انجام دهید. زیرا قیمت ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ال جی در مقایسه با لباسشویی بوش سری ۶ و لباسشویی بوش المان سری ۸ بسیار مناسب تر است.

انواع ماشین لباسشویی بوش با تکنولوژی های پیشرفته

اگر از کاربرانی هستید که قصد خرید ماشین لباسشویی را با حداکثر امکانات دارید؛ ما به شما آخرین مدل لباسشویی بوش سری 8 و همچنین سری 6 و 4 را در فروشگاه آترین پلاس پیشنهاد می کنیم. چرا که با بهره گیری از تکنولوژی های مهم روز، فرایند شستشو را بدون هیچ کم و کاستی برای کاربران به دنبال خواهد داشت. یکی از تکنولوژی های جدیدی که لباسشویی های بوش در مدل های پیشرفته برخوردار است، تعبیه شدن قابلیت سنسور اندازه گیری وزن بار قرار گرفته شده داخل دستگاه است. با توجه به این فناوری، لباسشویی شما وزن لباس ها را محاسبه می کند و طبق آنها مقدار آب لازم را برای شستشو تعیین می کند. از دیگر قابلیت های ماشین لباسشویی بوش، نویز بسیار پایین این محصولات است که سبب شده تا در هنگام روشن بودن دستگاه، هیچ سر و صدایی در محیط پخش نشود.
البته اگر هزینه کمتری را برای خرید ماشین لباسشویی در نظر گرفته اید، ما به شما جدیدترین مدل لباسشویی سامسونگ با قیمت را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا نه تنها از رِنج مناسب تری برخوردار هستند، بلکه شستشوی لباس ها را نیز با بهره گیری از پیشرفته ترین برنامه های شستشو انجام می دهد.

خرید آخرین مدل لباسشویی بوش اصل در آترین پلاس

بسیاری از افراد بر این باور هستند که قیمت ماشین لباسشویی بوش سری ۶، قیمت لباسشویی بوش سری ۸ و قیمت ماشین لباسشویی بوش سری 4 آلمان، لباسشویی سری 8 بوش و به نسبت سایر برندهای مطرح، از رِنج بالایی برخوردار هستند، اما اگر کارایی و عملکرد آن را در نظر بگیرید نه تنها از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند بلکه بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی نیز هستند. در نظر داشته باشید که ما نیز در آترین پلاس، لیست قیمت ماشین لباسشویی 7، 8، 9 و 10 کیلویی بوش، ال جی و سامسونگ را با بهترین رِنج قیمت در اختیار مشتریان قرار داده ایم؛ تا در صورت تمایل بتوانند با تضمین اصالت، گارانتی 18 ماهه، تحویل فوری، پرداخت در محل و بهترین قیمت، ماشین لباسشویی بوش را خریداری کنند.
البته شما همچنین می توانید در صورت تمایل به خرید ماشین ظرفشویی از برند بوش، لیست قيمت ظرفشويي بوش و دیگر برندهای اصلی را در فروشگاه ما مشاهده کنید و با توجه به بودجه ای که دارید، مدل منتخب خود را خریداری کنید.

مشاهده بیشتر