هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.

قیمت کولر گازی ایوولی 24000

کولر گازی از مهم ترین و اصلی ترین دستگاه های خنک کننده در روزهای گرم سال است که در مدل ها و ظرفیت های متنوعی در چرخه تولید قرار گرفته اند. کولر گازی ایوولی 24000 یکی از ظرفیت های بسیار عالی برای محیط های بزرگ است که می تواند به بهترین شکل ممکن فرایند خنک سازی را به انجام برساند. گفتنی است که علیرغم بهره مندی کولر گازی 24000 ایوولی به جدیدترین تکنولوژی های روز هنوز هم قیمت کولر گازی ایوولی 24000 با رِنج بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای در اختیار کاربران قرار می گیرد. اگر شما هم از آن دسته کاربران هستید که قصد خرید کولر گازی 24000 را دارید برند ایوولی یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی برای شما خواهد بود.

انواع کولر گازی ایوولی 24000

ایوولی نیز دقیقاً مانند دیگر کمپانی های تولید کننده انواع کولر گازی ایوولی 24000 را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است تا افراد بتوانند مدل مناسب را با توجه به محیط خود انتخاب کنند. از محبوب ترین مدل کولر گازی ایوولی 24000 می توان به کولر گازی 24000 ایوولی ایستاده، پنجره ای، پرتابل، سقفی و دیواری اشاره کرد. البته توجه داشته باشید برخی از مدل های کولر گازی ایوولی 24000 فقط سرد هستند که در هنگام خرید حتماً باید به آن توجه کنید.

بهترین مدل کولر گازی 24000 ایوولی

از آنجایی که کولر گازی ایوولی 24000 دارای تنوع بسیاری در مدل است، شما می توانید برای محیط اداری یا مسکونی خود هر آنچه را که می خواهید انتخاب کنید. اما اگر بخواهیم یک یا چند مدل را به عنوان بهترین کولر گازی ایوولی معرفی کنیم قطعاً امکان پذیر نخواهد بود. چرا که با توجه مشخصات کولر گازی ایوولی 24000 هر کدام از مدل های تولید شده به نسبت کارایی و عملکردی که دارند از برترین فناوری های روز برخوردار هستند.
اکنون اگر قصد خرید کولر گازی 24000 ایوولی برای محیط نشیمن را دارید مدل اسپلیت می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. اما اگر برای محیط اداری و عمومی قصد خرید را دارید مدل ایستاده از این برند شاید بتواند مدل بهتری باشد.

مصرف برق کولر گازی ایوولی 24000

بسیاری از کاربران بر این باور هستند که مصرف کولر گازی بسیار بالا است، اما از آنجایی که ایوولی سعی کرده تا از موتور کم مصرف اینورتر در کولر گازی های 24000 خود استفاده کند، می توان به عنوان کولر گازی کم مصرف از آنها نام برد. اکنون اگر شما هم قصد خرید کولر گازی ایوولی 24000 را دارید می توانید مدلی را انتخاب کنید که از موتور اینورتر برخوردار باشد. البته شاید شما در ابتدا هزینه ای را برای خرید کولر گازی ایوولی 24000 اینورتر بپردازید اما اگر مصرف بسیار پایین انرژی آن را در نظر بگیرید متوجه این موضوع خواهید شد که یک انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه را انجام داده اید.

خرید کولر گازی Evoli 24000 با گارانتی 18 ماهه

مهم ترین دلیلی که افراد انتخاب کولر گازی 24000 خود را از برند ایوولی انجام می دهند، قیمت کولر گازی ایوولی 24000 با بهترین رِنج است. البته شما می توانید لیست قیمت روز کولر گازی ایوولی را در آترین پلاس مشاهده کنید و در صورت تمایل با تضمین اصالت، گارانتی 18 ماهه، ضمانت برگشت، تسویه در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را انجام دهید. همچنین در صورت هر گونه سؤال در خصوص نحوه خرید یا مشخصات کالا می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر