گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 57

صفحه‌ی
در صفحه
 1. یخچال ساید بای ساید ال جی J760 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال ساید بای ساید بوش KAD80A404 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال فریزر بالا پایین ال جی J652 ظرفیت 26 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF56 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال ساید بای ساید بوش KAG90AI20N ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال فریزر بالا پایین بوش KDD74AL204 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 7. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J247 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 8. یخچال ساید بای ساید بوش KAN60A40NE ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 9. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH58 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 10. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH57 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 11. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X961 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 12. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J961 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 13. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X247 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 14. یخچال ساید بای ساید بوش 90AW204 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 15. یخچال ساید بای ساید بوش 90AI20 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 16. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS51 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 17. یخچال فریزر بالا پایین ال جی B872 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 18. یخچال ساید بای ساید ال جی J264 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 19. یخچال ساید بای ساید ال جی GMJ916 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 57

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت یخچال ۳۰ فوت

یخچال فریزر 30 فوت به دلیل گنجایش ایدئال و مطلوبی که دارد به یکی از پر طرفدارترین نوع یخچال ها تبدیل شده است که اکثریت کاربران خرید آن را ترجیح می دهند، چرا که بدون هیچ دغدغه ای از بابت جا نشدن مواد غذایی می توانند اقلام غذایی و خوراکی های خود را قرار دهند.
قیمت یخچال 30 فوت از دیگر مواردی است که معمولاً افراد در هنگام خرید یخچال آن را در نظر می گیرند، چرا که گنجایش یخچال قطعاً در قیمت آن تأثیر گذار است و می بایست در زمان انتخاب مورد توجه قرار گیرد. از آنجایی که ال جی یکی از برندهای شناخته شده در زمینه تولید یخچال 30 فوت است بیشتر افراد خرید یخچال 30 فوت را از این برند انجام می دهند. البته قیمت یخچال ال جی 30 فوت با توجه به مدل آن متغیر است که در هنگام انتخاب باید این موضوع را در نظر بگیرید.

انواع یخچال فریزر ۳۰ فوت

به طور معمول یخچال 30 فوت شامل مدل ساید بای ساید، دوقلو و دور این دور می شود که افراد با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه خود می توانند مدل منتخب خود را خریداری کنند.
اگر از افرادی هستید که در کنار ظرفیت 30 فوت، زیبایی و ظاهر را نیز در نظر می گیرید ما به شما یخچال ساید بای ساید 30 فوت را پیشنهاد می کنیم. چرا که این نوع از یخچال ها در کنار گنجایش بسیار مناسبی که دارند از ظاهر منحصر به فرد و شکیلی که نیز برخوردار هستند که می توانند جلوه بی نظیری را به محیط آشپزخانه شما ببخشند. اما اگر به دنبال انتخاب یخچال فریزر ۳۰ فوت با قیمت مناسب تر از برندهای اصلی هستید، یخچال فریزر دوقلو ال جی می تواند یک انتخاب بسیار عالی برای شما باشد.

بهترین برند یخچال 30 فوت

برندهای مختلفی هستند که یخچال 30 فوت را تولید و عرضه می کنند اما اگر شما به دنبال خرید یخچال 30 فوت از برترین مارک های روز هستید، برندهایی همچون بوش، ال جی و سامسونگ از بهترین انتخاب ها برای شما خواهند بود. این مارک ها به دلیل دهه ها قدمتی که دارند کیفیت را در محصولات خود به اوج رسانده اند.
 البته هر کدام از این برندها قیمت یخچال 30 فوت را با رِنج متفاوتی در اختیار مشتریان قرار داده اند، به عنوان مثال قیمت یخچال ساید 30 فوت سامسونگ با یخچال ۳۰ فوت ال جی کاملاً متفاوت است. پس شما باید با توجه به هزینه ای که برای خرید قرار داده اید برند را نیز انتخاب کنید.

البته شما می توانید ظرفیت ۳۰ فوت را در مدل های دوقلو با بهترین قیمت نیز خریداری کنید. سامسونگ یکی از مارک های قدرتمند در تولید یخچال فریزر دو قلو است که کاربران می توانند با بهترین قیمت یخچال دوقلو سامسونگ را انتخاب و خریداری کنند.

خرید یخچال فریزر 30 فوت در آترین پلاس

بیش از نیمی از کاربران خرید یخچال 30 فوت را به دلیل ظرفیت مناسبی که برای قرار گیری مواد غذایی دارند در اولویت قرار می دهند. با این وجود اگر قصد خرید یخچال 30 فوت را دارید ما در آترین پلاس مدل های متنوع از بهترین و معتبر ترین برندهای روز را در اختیار کاربران قرار داده ایم که در صورت تمایل می توانید با  مشاهده لیست قیمت یخچال ساید بوش، ال جی و سامسونگ را در کنار مدل های دوقلو و بالا پایین هر مدلی را که بخواهید با در نظر گرفتن بودجه و همچنین با تضمین اصالت، ضمانت بازگشت، گارانتی 18 ماهه، تسویه در محل و بهترین قیمت، برای خود ثبت سفارش کنید.
اگر در ثبت سفارش نهایی با هر گونه سؤال و یا ابهامی در خصوص نحوه خرید یا مشخصات کالاها مواجه هستید از طریق تماس با کارشناسان ما می توانید مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر