گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 54

صفحه‌ی
در صفحه
 1. یخچال ساید بای ساید بوش K93 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X31 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال ساید بای ساید بوش KAG90AI20N ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J257 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال فریزر بالا پایین بوش KDD74AL204 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال ساید بای ساید ال جی J760 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 7. یخچال ساید بای ساید بوش KAN60A40NE ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 8. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH58 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 9. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH57 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 10. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X961 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 11. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J961 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 12. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS51 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 13. یخچال ساید بای ساید ال جی J264 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 14. یخچال ساید بای ساید ال جی GMJ916 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 54

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت یخچال 30 فوت

یخچال فریزر 30 فوت به دلیل گنجایش ایدئال و مطلوبی که دارد به یکی از پر طرفدارترین نوع یخچال ها تبدیل شده است که اکثریت کاربران خرید آن را ترجیح می دهند، چرا که بدون هیچ دغدغه ای از بابت جا نشدن مواد غذایی می توانند اقلام غذایی و خوراکی های خود را قرار دهند.
قیمت یخچال 30 فوت از دیگر مواردی است که معمولاً افراد در هنگام خرید یخچال آن را در نظر می گیرند، چرا که گنجایش یخچال قطعاً در قیمت آن تأثیر گذار است و می بایست در زمان انتخاب مورد توجه قرار گیرد.

انواع یخچال فریزر 30 فوت

به طور معمول یخچال فریزر 30 فوت شامل مدل ساید بای ساید، دوقلو و دور این دور می شود که افراد با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه خود می توانند مدل منتخب خود را خریداری کنند.
اگر از افرادی هستید که در کنار ظرفیت 30 فوت، زیبایی و ظاهر را نیز در نظر می گیرید ما به شما یخچال ساید بای ساید 30 فوت را پیشنهاد می کنیم. این نوع از یخچال ها در کنار گنجایش بسیار مناسبی که دارند از ظاهر منحصر به فرد و شکیلی که نیز برخوردار هستند که می توانند جلوه بی نظیری را به محیط آشپزخانه شما ببخشند.

بهترین برند یخچال 30 فوت

برندهای مختلفی هستند که یخچال 30 فوت را تولید و عرضه می کنند اما اگر شما به دنبال خرید یخچال 30 فوت از برترین مارک های روز هستید، برندهایی همچون بوش، ال جی و سامسونگ از بهترین انتخاب ها برای شما خواهند بود. این مارک ها به دلیل دهه ها قدمتی که دارند کیفیت را در محصولات خود به اوج رسانده اند.
 البته هر کدام از این برندها قیمت یخچال 30 فوت را با رِنج متفاوتی در اختیار مشتریان قرار داده اند، به عنوان مثال قیمت یخچال ال جی 30 فوت با یخچال فریزر 30 فوت از دیگر برندها کاملاً متفاوت است. پس شما باید با توجه به هزینه ای که برای خرید قرار داده اید برند را نیز انتخاب کنید.

خرید یخچال فریزر 30 فوت در آترین پلاس

بیش از نیمی از کاربران خرید یخچال 30 فوت را به دلیل ظرفیت مناسبی که برای قرار گیری مواد غذایی دارند در اولویت قرار می دهند. با این وجود اگر قصد خرید یخچال 30 فوت را دارید ما در آترین پلاس مدل های متنوع از بهترین و معتبر ترین برندهای روز را برای مشاهده و انتخاب در اختیار کاربران قرار داده ایم؛ تا بتوانند در صورت تمایل با تضمین اصالت، ضمانت بازگشت، گارانتی 18 ماهه، تسویه در محل و بهترین قیمت خرید خود را انجام دهند.
اگر در ثبت سفارش نهایی با هر گونه سؤال و یا ابهامی در خصوص نحوه خرید یا مشخصات کالاها مواجه هستید از طریق تماس با کارشناسان ما می توانید مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر