گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

4 مورد

در صفحه
  1. یخچال دوقلو بوش KSV36VW30-GSN36VW30 ظرفیت 40 فوت
    در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

4 مورد

در صفحه

قیمت یخچال ۴۰ فوت

اگر یک خانواده پر جمعیت هستید و قصد خرید یخچال با گنجایش بالا را دارید ما به شما یخچال فریزر 40 فوت از مدل های دوقلو و ساید بای ساید را پیشنهاد می کنیم. به طور معمول یخچال های 40 فوت از ویژگی ها و تکنولوژی های بسیار کاربردی برخوردار هستند که علاوه بر بهترین خنک سازی می توانند دسترسی به آب تصفیه شده، نگهداری مواد غذایی در مدت زمان طولانی را برای افراد به دنبال داشته باشند.
به طور معمول مدل یخچال های ساید بای ساید و دوقلو در این میزان ظرفیت وجود دارند که شاید همین موضوع دلیل گران قیمت بودن یخچال 40 فوت باشد. بی شک برند نیز در قیمت گذاری یخچال بسیار تأثیر گذار است. به عنوان مثال قیمت یخچال سایدبای ساید الجی 40 فوت مسلماً در مقایسه با مارک های نو پا که در بازار وجود دارند به صرف بودجه بیشتری نیاز دارند.

انواع یخچال فریزر 40 فوت

بسیاری از کاربران بر این باور هستند که می توانند در بین یخچال فریزرهای بالا و پایین هم ظرفیت 40 فوت را انتخاب کنند. باید متذکر شویم که انتخاب یخچال ۴۰ فوت را تنها می توانید از مدل های ساید و دوقلو انجام دهید. از آنجایی که مارک های بوش، ال جی و سامسونگ بیشترین مدل یخچال فریزر 40 فوت را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است ما نیز به شما یخچال سایدبای ساید بوش را اگر از نظر مالی مشکل نداشته باشید معرفی می کنیم. اما اگر قیمت نیز از اولویت های انتخاب برای شما محسوب شود سامسونگ و ال جی گزینه های بهتری خواهند بود. زیرا قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت و همچنین قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ 40 فوت در مقایسه با ساید بوش هزینه کمتری را برای کاربران به دنبال خواهد داشت.

البته اگر از آن دسته کاربران هستید که یخچال های دوقلو با گنجایش ۴۰ فوت را ترجیح می دهید، سامسونگ یک انتخاب فوق العاده است. چرا که قیمت یخچال دوقلو سامسونگ 40 فوت به نسبت فناوری هایی که دارد بسیار مناسب است و همچنین در مقایسه با قیمت یخچال دوقلو بوش ۴۰ فوت بودجه کمتری را برای خرید سبب می شود.

بهترین برند یخچال 40 فوت

اگر تصمیم خود را برای خرید یخچال فریزر ساید ۴۰ فوت نهایی کرده اید اما در انتخاب برند دچار تردید شده اید، مارک های بوش، ال جی و سامسونگ از بهترین های دنیای محصولات خانگی هستند که شما می توانید خرید یخچال ساید ۴۰ را از آنها انجام دهید. در اینجا باز هم نیاز است تا مجدداً قیمت یخچال ساید و دوقلو ۴۰ فوت از این برندها مورد بحث قرار دهیم. با نظر این موضوع می توان گفت قیمت یخچال دوقلو ال جی ۴۰ فوت به نسبت قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت قطعاً مناسب تر است که برای آن دسته از کاربران که بودجه را اولویت انتخاب های خود قرار داده اند یک انتخاب بی نظیر است.

خرید یخچال فریزر ۴۰ فوت از آترین پلاس

با در نظر گرفتن این موضوع که یخچال فریزر 40 فوت می تواند بهترین ذخیره سازی را برای خانواده های پر جمعیت فراهم کند. مجموعه آترین پلاس نیز با قرار دادن لیست قیمت یخچال سامسونگ اصل کره، یخچال ال جی اصل و بوش اصل آلمان، امکان انتخاب را برای کاربران آسان تر کرده است تا بتوانند با توجه به بودجه و همچنین سلیقه شخصی مدل مَد نظر خود را انتخاب کنند و با تضمین اصالت، سلامت، گارانتی 18 ماهه، پرداخت در محل و بهترین قیمت، سفارش خود را ثبت کنند.

مشاهده بیشتر