گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

18 مورد

در صفحه
 1. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلویی J9
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلویی F4V3
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی WAX32E91
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین لباسشویی ال جی 12/8 کیلویی G1
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلویی WW10H9600EW
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین لباسشویی ال جی 10/5 کیلویی FH4G1
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین لباسشویی ال جی 10/5 کیلویی 7 کیلو خشک کن FH4G1JCHK6N
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلویی F4V7
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلویی WV9142
  در انبار موجود نیست
 10. ماشین لباسشویی بوش 10 کیلویی WAX32MX0
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

18 مورد

در صفحه

قیمت لباسشویی 10 کیلویی  جدید

ماشین لباسشویی ها در مدل ها و ظرفیت های متنوعی تولید و عرضه شده اند که ظرفیت 10 کیلویی یکی از مدل هایی است که علاوه بر شستشوی لباس ها قادر به شستن پتو های بزرگ نیز است. لباسشویی های 10 کیلویی را می توان به خانواده هایی پیشنهاد داد که تعداد خانوار آنها بیشتر از 8 نفر است. البته مدل های 10.5 کیلو نیز در بازار موجود هستند که در برخی از آنها قابلیت خشک کردن جداگانه با ظرفیت 7 کیلو نیز تعبیه شده است. نکته ای که باید در هنگام خرید ماشین لباسشویی 10 کیلو در نظر داشته باشید، قیمت است. چرا که قیمت انواع ماشین لباسشویی از هر برندی که باشد در ظرفیت 10 و 10.5 کیلو به بودجه بیشتری برای خرید نیاز دارد. البته اگر به کارایی و بهره مندی های این مدل از لباسشویی توجه کنید، قطعاً قیمت لباسشویی 10.5 کیلویی و 10 کیلو می تواند مقرون به صرفه باشد.

جدیدترین فناوری در بهترین لباسشویی  10 کیلویی

اگر به دنبال خرید لباسشویی ۱۰ کیلویی  قیمت مناسب با قابلیت های جدید و کاربردی هستید، انتخاب ماشین لباسشویی سامسونگ 10 کیلو یک گزینه فوق العاده خواهد بود. زیرا که سامسونگ و بوش از جمله کمپانی هایی هستند که ماشین لباسشویی در ظرفیت 10 کیلو را دارند. این در حالی است که ال جی ماشین لباسشویی های 10.5 کیلویی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است. با این حال اگر بخواهیم فناوری خاصی را در لباسشویی های 10 کیلو و 10.5 کیلو از برندهای ال جی، بوش و سامسونگ معرفی کنیم، امکان پذیر نخواهد بود. چرا که در تمام این برندها یک سری تکنولوژی ها و قابلیت های مشترک وجود دارد. که مهم ترین آنها عبارت است از سیستم عیب یابی هوشمند، سیستم بخارشوی، شستشو با تأخیر. البته ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که با توجه به نوع مدل متفاوت است. اما علیرغم این تشابه در فناوری هنوز هم قیمت ماشین لباسشویی  ۱۰ ۵ کیلویی و 10 کیلو در هر برند متفاوت است.
از آنجایی که این کمپانی ها از قطعات اصلی در لباسشویی هایشان استفاده کرده اند، صدمه دیدن قطعات می تواند برای شما هزینه داشته باشد. به عنوان مثال ال جی برای برخی از مدل ماشین لباسشویی های خود درب فضایی را طراحی کرده است، با توجه به اینکه قیمت درب ماشین لباسشویی ال جی در این نوع از مدل ها در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض به بودجه زیادی نیاز دارد، سعی کنید نکات مراقبتی را در هنگام استفاده رعایت کنید.

خرید لباسشویی ۱۰ کیلویی از برندهای اصلی

قطعاً انتخاب برند در کارایی و کیفیت شستشوی آن تأثیر گذار است. به طوری که هر چه برند شما معتبر تر و با اصالت تر باشد، عملکرد بهتری را از ماشین لباسشویی برای شستشوی لباس ها مشاهده خواهید کرد. اما اگر بخواهیم برند معتبری را به شما برای خرید ماشین لباسشویی 10 کیلو و 10.5 کیلو معرفی کنیم، لباسشویی سامسونگ اصل، بوش المان و ال جی اصل کره از پیشنهادات ویژه ما به شما است. اما باید توجه داشته باشید که قیمت لباسشویی  10 کیلویی از مارک بوش و سامسونگ و قیمت ماشین لباسشویی  10.5 کیلویی از برند ال جی به نسبت ماشین لباسشویی ها با ظرفیت کمتر در رِنج بالاتری قرار گرفته اند.

انتخاب ماشین لباسشویی 10 کیلویی اصل اورجینال از آترین پلاس

ماشین لباسشویی های 10 و 10.5 کیلو با توجه به ظرفیتی که دارند می توانند یک انتخاب بسیار مناسب برای خانواده های پر جمعیت و همچنین رختشویی ها باشند. با توجه به اینکه اصل بودن ماشین لباسشویی در کیفیت شستشوی آن تأثیر گذار است تا حد امکان سعی کنید از فروشگاه های معتبر خرید لباسشویی ۱۰ کیلویی  قیمت مناسب را انجام دهید. با در نظر گرفتن این موضوع ما نیز در فروشگاه آترین پلاس بهترین و جدیدترین ماشین لباسشویی بوش، سامسونگ و الجی را در لیست قیمت لباسشویی ۱۰ کیلویی برای مشاهده در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم تا در صورت تمایل به خرید بتوانند با تضمین اصالت و سلامت، گارانتی 18 ماهه، پرداخت در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت، سفارش خود را به ثبت برسانند.

مشاهده بیشتر