گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه
  1. یخچال فرنچ سامسونگ RF28 ظرفیت 34 فوت
    در انبار موجود نیست
  2. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X334 ظرفیت 34 فوت
    در انبار موجود نیست
  3. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X31 ظرفیت 34 فوت
    در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه

قیمت یخچال 34 فوت

ظرفیت یخچال یکی از مهم ترین مواردی است که معمولاً کاربران هنگام خرید بسیار به آن توجه می کنند، مخصوصاً اگر تعداد خانوار زیاد باشد. قاعدتاً هر چه ابعاد و گنجایش یخچال بیشتر باشد، جای دادن مواد غذایی با حجم بالا در یخچال برای کاربران راحت تر و بهتر انجام می شود. با توجه به این موضوع یکی از بهترین گنجایش ها برای یخچال که می تواند مواد غذایی بیشتری را برای خنک سازی و نگهداری در خود جای دهد یخچال 34 فوت است.
از آنجایی که ظرفیت ۳۴ در یخچال های ساید بیشتر دیده می شوند، خرید یخچال ساید بای ساید ال جی، بوش و یا سامسونگ با این میزان از گنجایش می تواند یک انتخاب ویژه برای شما باشد. البته باید در نظر داشته باشید که قیمت یخچال سایدبای ساید ال جی 34 فوت در مقایسه با قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ 34 فوت قطعاً صرف هزنه بیشتری را روی دست شما خواهد گذاشت.

انواع یخچال فریزر ۳۴ فوت

اگر به دنبال خرید یخچال فریزر با ظرفیت 34 هستید قطعاً نمی توانید در مدل های بالا پایین و معمولی این میزان گنجایش را پیدا کنید. در نتیجه انتخاب یخچال ۳۴ فوت شما باید از مدل های ساید بای ساید و یا دوقلو باشد تا بتواند بهترین بهره وری را برای شما داشته باشد.
از آنجایی که یخچال ۳۴ فوت به دلیل گنجایش بالایی که دارد از فناوری های متعددی برخوردار است که همین موضوع سبب شده تا قیمت یخچال ۳۴ فوت به نسبت ظرفیت های پایین تر گرانتر عرضه شود. البته مارک نیز در قیمت گذاری یخچال ساید 34 فوت بسیار تأثیر گذار است. به عنوان مثال قیمت یخچال ساید بوش ۳۴ فوت ال جی به نسبت یخچال ساید سامسونگ ۳۴ فوت گرانتر است که در ثبت سفارش نهایی حتماً باید به آن توجه کنید.

لازم به ذکر است در صورتی که شما آمادگی لازم را برای خرید یخچال 34 فوت ال جی ساید بای ساید ندارید یخچال و فریزر دوقلو در ظرفیت 34 فوت انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

بهترین برند یخچال 34 فوت

وجود برندهای متنوع در بازار موجب شده تا انتخاب برای کاربران کمی سخت شود. اما از آنجایی که اعتماد به هر برند می تواند نتیجه مطلوبی برای شما نداشته باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم یخچال ساید بای ساید 34 فوت را از برندهای معتبری همچون بوش، ال جی و سامسونگ خریداری کنید. اما باید توجه داشته باشید که قیمت یخچال ساید بای ساید در هر برند و رنگ متفاوت است. به عنوان نمونه قیمت یخچال ساید بای ساید سفید ال جی 34 فوت به نسبت رنگ نقره ای در برند بوش بسیار ارزان تر است.

خرید یخچال فریزر ۳۴ فوت در آترین پلاس

با توجه به حجم و گنجایش بالایی که یخچال فریزر ۳۴ فوت در نگهداری مواد غذایی می تواند داشته باشد، خرید این مدل یخچال برای خانواده های پر جمعیت می تواند یک انتخاب برتر به حساب آید. با این وجود اگر شما نیز از خریداران یخچال 34 فوت ال جی، سامسونگ و یا بوش هستید با مشاهده لیست قیمت یخچال سامسونگ ساید بای ساید، ال جی و بوش با ظرفیت 34 فوت در آترین پلاس می توانید بهترین مدل را با تضمین اصالت، سلامت، پرداخت در محل و بهترین قیمت، ثبت سفارش کنید.

مشاهده بیشتر