گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

10 مورد

در صفحه
 1. یخچال فریزر ال جی دور این دور L267 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال دوقلو بوش GSD36PI204-KSW36PI304 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال ساید بای ساید ال جی J337 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J33 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال ساید بای ساید ال جی J35 ظرفیت 34 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH77 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

10 مورد

در صفحه

قیمت یخچال 32 فوت

یخچال 32 فوت یکی از جا دارترین یخچال فریزر های موجود در بازار است که می تواند به خوبی از پس نگهداری مواد غذایی یک خانواده پر جمعیت برآید. بدون شک هر چه ابعاد و ظرفیت یخچال شما بزرگتر باشد طبیعتاً از فناوری ها و قابلیت های بیشتری نیز برخوردار است که یخچال های با ظرفیت 32 فوت نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
البته باید در زمان خرید یخچال این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت یخچال 32 فوت با توجه به گنجایشی که دارد هزینه بیشتری را می طلبد.

انواع یخچال فریزر 32 فوت

هر چه ظرفیت یخچال فریزر شما بیشتر باشد بدون شک باید مدل یخچالی که انتخاب می کنید نیز از ابعاد بزرگی برخوردار باشد. معمولاً یخچال هایی که ظرفیت 32 فوت دارند از مدل یخچال دور این دور، ساید بای ساید، اینستاویو و یخچال دوقلو هستند که افراد می توانند با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، سلیقه شخصی و همچنین دیزاین و دکوراسیون منزل خود خرید یخچال 32 فوت را انجام دهند.
اگر از کاربرانی هستید که می خواهید انتخاب یخچال خود را با حجم انجام دهید ما به شما یخچال ساید بای ساید 32 فوت را توصیه می کنیم، زیرا در کنار گنجایش بی نظیری که برای قرار گیری اقلام غذایی دارند از فناوری ها و امکانات خاصی نیز برای نگهداری مواد غذایی در طولانی مدت برخوردار هستند.

بهترین برند یخچال 32 فوت

امروزه به دلیل استقبال بسیار زیاد کاربران به خرید یخچال های جدید با گنجایش 32 فوت، کمپانی های مختلفی ساخت آنها شروع کرده اند. اما در بین آنها برندهای ال جی سامسونگ و بوش به دلیل بهره مند کردن یخچال فریزر 32 فوت به جدیدترین فناوری ها و قابلیت های روز و پاسخگوی بی نظیری که در حفظ و ماندگاری مواد غذایی در طولانی مدت دارند توانسته اند افراد بیشتری را به سمت خود جلب کنند.
با توجه به این موضوع اگر قصد خرید دارید و قیمت یخچال 32 فوت را از اولویت های انتخاب خود قرار داده اید، انتخاب یخچال سامسونگ با ظرفیت 32 فوت برای شما یکی از بهترین ها خواهد بود.

خرید یخچال فریزر 32 فوت در آترین پلاس

با در نظر گرفتن گنجایش و ظرفیتی که یخچال فریزر 32 فوت دارد، این مدل از یخچال ها می توانند به بهترین نحو ممکن از پس خانواده های پر جمعیت برآیند. اکنون اگر قصد خرید یخچال فریزر با ظرفیت 32 فوت را دارید با مشاهده لیست قیمت یخجال فریزر 32 فوت در آترین پلاس می توانید مدل مَد نظر خود را با تضمین اصالت، ضمانت بازگشت، تسویه در محل و بهترین قیمت، انتخاب و خریداری کنید.
اگر از کاربرانی هستید که تجربه استفاده از یخچال 32 فوت را داشته اید، با درج کامنت می توانید میزان رضایتی را که داشته اید با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین در صورت هر گونه سؤال و یا ابهام در خصوص نحوه خرید و یا مشخصات مربوط به محصولات می توانید با تیم فروش ما تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر