گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه
 1. ساندبار ال جی 300 وات SN4
  11٬200٬000 تومان
 2. ساندبار ال جی 160 وات SJ2
  در انبار موجود نیست
 3. ساندبار ال جی 480 وات SK5R
  در انبار موجود نیست
 4. ساندبار ال جی 200 وات SN6Y
  در انبار موجود نیست
 5. ساندبار ال جی 300 وات SL4
  در انبار موجود نیست
 6. ساندبار ال جی 400 وات SL5
  در انبار موجود نیست
 7. ساندبار ال جی 300 وات SJ3
  در انبار موجود نیست
 8. ساندبار ال جی 400 وات SN5Y
  در انبار موجود نیست
 9. ساندبار ال جی 500 وات SK9Y
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه

قیمت ساندبار ال جی

سیستم های صوتی در انواع مختلفی موجود هستند که در بین آنها ساندبارها به دلیل امکانت در خور انتظاری که در ایجاد صدای فراگیر و همه جانبه را با حداقل بودجه دارند از محبوبیت خاصی در بین کاربران برخوردار هستند. یکی از شرکت های بسیار قدیمی که در تولید ساندبار توانسته بازدهی مطلوبی را ارائه دهد، کمپانی ال جی است. این برند نیز همانند دیگر رقبای خود در تعبیه کردن امکانات برای ساندبارهای خود از قافله تکنولوژی ها عقب نمانده است، به طوری که با پیروی از فناوری های به روز سعی کرده تا افراد بتوانند با اطمینان بیشتری خرید ساندبار ال جی را انجام دهند.
یکی از نکات حائز اهمیتی که کاربران جدای از امکانات و فناوری بسیار آن را مورد بررسی قرار می دهند قیمت است. البته ال جی نیز این موضوع را در نظر گرفته وسعی بر آن داشته تا حداقل هزینه را برای کاربران به دنبال داشته باشد. البته اگر به قابلیت ها و فناوری های طراحی شده را برای ساندبارها توجه کنید، متوجه خواهید شد که قیمت ساندبار ال جی به نسبت کارایی که برای شما بسیار اقتصادی و ایده ال است.

آیا ساندبار ال جی بخریم؟

همانطور که اشاره کردیم ساندبار ال جی یکی از بهترین مدل سیستم صوتی ها برای پخش صدای واضح و شفاف در فضای محیط است که می تواند در مراسمات خانوادگی شما و یا در هنگام پخش یک فیلم سینمایی صدایی سه بعدی و شگفت انگیز را برای شما به دنبال داشته باشد.
با توجه به قابلیت های کاربردی که ال جی برای دسترسی راحتر کاربران به علاقه مندی های خود بر روی ساندبارها طراحی کرده اند بدون اغراق می توان گفت انتخاب ساندبار از این مارک می تواند برای شما بسیار مناسب باشد. اما اگر شما به دنبال محصول پیشرفته تر و با امکانات بیشتر و کارآمدتری هستید، خرید ساندبار سونی را می توانید در لیست اولویت های خود قرار دهید.

خرید ساندبار ال جی از آترین کالا

با توجه به صدای شفاف و واضحی که معمولاً Soundbar  ال جی با بهره گیری از توان و قدرتی که برای آنها در نظر گرفته شده است به یکی از منتخب های کاربران در بین سیستم صوتی ها تبدیل شده است. البته اگر قصد خرید ساندبار را دارید، مدل های متنوع این محصول از برند ال جی را می توانید در فروشگاه اینترنتی آترین کالا مشاهده کنید و در صورت تمایل با تضمین اصالت، ضمانت بازگشت، ارسال سریع و بهترین قیمت، سفارش خود را به ثبت برسانید.
همچنین در صورت هر گونه سؤال در زمینه نحوه خرید و یا مشخصات مربوط به کالاها از طریق تماس با تیم پشتیبانی ما می توانید پاسخ های لازم و ضروری را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر