گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 30

صفحه‌ی
در صفحه
 1. یخچال ال جی ساید بای ساید x946
  جدید
  یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور GMX946NS9F ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور GCX-267PHB ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور GC-X22 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X274 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X257 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J33 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 7. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X247 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 8. یخچال فریزر بالا پایین بوش KGD86AI31 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 9. یخچال فریزر ال جی دور این دور L267 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 10. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J267 2022 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 30

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت یخچال درب دور‌این‌ دور

یخچال ها امروزه در طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند که یخچال دور‌این دور یکی از مدل های بسیار شیک و پر طرفداری است که با توجه به درب اضافه ای که بر روی درب اصلی قرار گرفته است دسترسی افراد به نوشیدنی ها و خوراکی ها را سریع تر می کند. البته انواع یخچال درب روی درب از فناوری های بسیار کاربردی و پیشرفته ای برخوردار هستند که می توانند فرایند خنک سازی و حفظ مواد غذایی را به بهترین شکل تضمین کنند. با توجه به اهمیت این موارد، اگر از آن دسته کاربران هستید که در هنگام خرید یخچال بودجه را در نظر نمی گیرید و ملاک اصلی شما حفظ کیفیت طعم و بوی مواد غذایی در طولانی مدت است، مدل های دور این دور می توانند یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای شما باشند.
 شاید قیمت یخچال دور این دور به دلیل بهره مند شدن به تکنولوژی‌ها و امکانات پیشرفته و منحصر به فرد صرف هزینه بیشتری را طلب کند. اما اگر کارایی ها و فناوری های تعبیه شده را مَد نظر قرار دهید، متوجه خواهید شد که قیمت یخچال فریزر درب روی درب بسیار مقرون به صرفه است.

ویژگی انواع یخچال دور‌این‌دور

یخچال درب door in door را می توان یکی از مدل های ساید بای ساید با کمی تفاوت در طراحی معرفی کرد. بنابراین می توان گفت فناوری هایی که یخچال های ساید باید ساید به آنها مجهز شده است دقیقاً برای مدل یخچال دور‌این‌دور نیز در نظر گرفته شده است. در اینجا می توان گفت سیستم خنک سازی چند جانبه، درب خنک کننده، سیستم عیب یابی هوشمند از طریق اتصال به وای فای، اتصال به آب شهری، دسترسی سریع به مواد غذایی، وجود محفظه مشبک برای حفظ رطوبت، سیستم آبریز و یخساز، طراحی شیک از مهم ترین ویژگی های یخچال دور این دور به حساب می آیند که می توانند در هنگام خرید نهایی برای کاربران مهم باشند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که تمام این امکانات قیمت یخچال ساید بای ساید از مدل های درب روی درب را تحت تأثیر قرار داده است.

بهترین یخچال دور‌این دور از برندهای معتبر

با توجه به محبوبیت یخچال فریزر دور این دور در بین کاربران، کمپانی های متعددی تولید این محصول پر بازده را شروع کرده اند، اما به دلیل نو پا بودن برخی از آنها نمی توان با قاطعیت کیفیت یخچال دور این دور را از تمام برندهای موجود در بازار تأیید و یا رد کرد. اما در این بین کمپانی هایی مانند ال جی، سامسونگ و بوش از بهترین و معروف ترین برندهای مطرح در تولید یخچال Door In Door هستند که کیفیت یخچال هایشان در حفظ رنگ و بوی مواد غذایی در طولانی مدت برای کاربران ثابت شده است. اما باید در نظر داشته باشید که قیمت یخچال دور این دور از این برندها به نسبت سایر مارک‌های موجود در بازار به صرف هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت. البته در صورتی که بودجه کافی را برای خرید یخچال دور این دور خارجی نداشته باشید انتخاب یخچال دور این دور ایرانی یک گزینه بهتر خواهد بود. در اینجا می توان گفت خرید یخچال دو قلو نیز می تواند جایگزین مناسبی به جای یخچال درب روی درب برای برخی از افراد باشد.

خرید یخچال درب door in door با تضمین اصالت از آترین‌ پلاس

یخچال دور این دور از شیک ترین مدل یخچال هایی هستند که به دلیل زیبایی منحصر به فرد، ظرفیت ایده ال و فناوری های بسیار کاربردی که دارند، نظر کاربران بسیاری را به سمت خود جلب کرده اند. با این حال اگر شما نیز این موارد را در نظر گرفته اید و قصد خرید یخچال دور‌این‌دور را دارید، مشاهده لیست قیمت یخچال دور‌این دور در آترین پلاس می تواند به شما کمک کند. چرا که شما می توانید مدل های بسیار متنوعی از یخچال فریزر دور این دور عرضه شده در فروشگاه را در صورت تمایل با مناسب ترین قیمت، گارانتی 18 ماهه، تضمین اصالت، تحویل فوری و تسویه در محل، ثبت سفارش کنید.

مشاهده بیشتر