گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 37

صفحه‌ی
در صفحه
 1. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J247 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J844 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J257 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH58 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH57 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X961 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 7. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J961 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 8. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X257 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 9. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J33 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 10. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J327 ظرفیت 34 فوت
  در انبار موجود نیست
 11. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X247 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 12. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH77 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 13. یخچال فریزر ال جی دور این دور L267 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 37

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت یخچال دور این دور

یخچال فریزر یکی از لوازم بسیار پر کاربرد در منازل به شمار می آید که افراد برای حفظ طروات و شادابی و همچنین حفظ طعم و بوی واقعی مواد غذایی از آن بهره مند می شوند. یخچال ها امروزه در طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند که یخچال دور این دور یکی از مدل های بسیار شیک و پر طرفدار از آنها به حساب می آید. اگر از آن دسته کاربران هستید که در هنگام خرید یخچال بودجه را در نظر نمی گیرید و ملاک اصلی شما حفظ کیفیت مواد غذایی در طولانی مدت است، مدل های دور این دور می تواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای شما باشد.

شاید قیمت یخچال دور این دور به دلیل قابلیت ها و تکنولوژی های بسیار پیشرفته و منحصر به فردی که دارند، صرف هزینه بیشتری را بطلبد اما اگر کارایی ها و فناوری های تعبیه شده را مَد نظر قرار دهید، می تواند عملکرد و کارایی پایداری را در طولانی مدت ارائه دهد. گفتنی است شما در صورت تمایل می توانید مدل ساید را که تا حدودی مشابه دور این دور است را از برند سامسونگ انتخاب کنید. زیرا قیمت یخچال ساید سامسونگ در مقایسه با دیگر برندها از رِنج قیمت مناسب تری برخوردار است.

بهترین برند یخچال دور این دور

با توجه به محبوبیت یخچال فریزر دور این دور در بین کاربران، کمپانی های متعددی تولید این محصول پر بازده را شروع کرده اند اما به دلیل نو پا بودن آنها نمی توان با قاطعیت کیفیت محصولات آنها را تأیید و یا تکذیب کرد. البته در صورتی که شما کیفیت را قبل از موضوع دیگری در نظر می گیرید و بودجه را چندان ملاک قرار نمی دهید، یخچال ساید بوش انتخاب بهتری برای شما خواهد بود. اما از آنجایی که قیمت یخچال فریزر بوش صرف هزینه بیشتری را طلب می کند خرید آن برای همه کاربران توصیه نمی شود.
اما در این بین کمپانی هایی مانند ال جی و سامسونگ از بهترین و معروف ترین برندهای مطرح در تولید یخچال Door In Door هستند که کیفیت عملکرد آنها در حفظ رنگ و بوی مواد غذایی برای همه افراد آشکار است. البته باید در نظر داشته باشید به دلیل تنوعی که یخچال دور این دور ال جی در کنار فناوری های بسیار کاربردی که دارد، رِنج قیمت یخچال فریزر ال جی دور این دور صرف هزینه بیشتری را روی دست شما خواهد گذاشت. لازم به ذکر است در صورتی که بودجه کافی را برای خرید یخچال دور این دور خارجی نداشته باشید انتخاب یخچال دور این دور ایرانی یک گزینه بهتر خواهد بود.

خرید یخچال دور این دور در آترین پلاس

یخچال دور این دور از شیک ترین مدل یخچال هایی هستند که به دلیل زیبایی منحصر به فرد و ظرفیت های ایده الی که دارند، کاربران بسیاری را به سمت و سوی خود جلب کرده اند. اگر قصد خرید یخچال فریزر دور این دور با گنجایش مطلوب و مناسب را دارید، ظرفیت 30 فوت می تواند به خوبی هر نوع مواد غذایی را در خود جای دهد.
در آترین پلاس مدل های بسیار متنوعی از یخچال فریزر دور این دور عرضه شده اند که شما می توانید با مشاهده لیست قیمت یخچال فریزر سامسونگ 30 فوت دور این دور، یخچال فریزر ال جی و بوش در صورت تمایل با مناسب ترین قیمت، گارانتی 18 ماهه، تضمین اصالت، تحویل فوری و تسویه در محل، خرید خود را به ثبت برسانند.

مشاهده بیشتر