گزینه‌ های خرید
قيمت
تعداد سبد
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه
 1. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره M5070 سفید
  امتیاز:
  0%
  16٬300٬000 تومان
 2. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره M5070 نقره ای
  امتیاز:
  0%
  16٬450٬000 تومان
 3. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 5060
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره DW60M5050FS
  امتیاز:
  80%
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره DW60M6050FW
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550
  امتیاز:
  93%
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره 5010
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 9530
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره 5040
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه

قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ

لوازم خانگی برقی شامل اجناس مختلف و متنوعی است که ماشین ظرفشویی یکی از آنها به حساب می آید. از آنجایی که ماشین ظرفشویی ها امروزه به یکی از پر کاربردترین دستگاه ها برای شستشوی ظروف هستند، شرکت های معروفی همچون سامسونگ سعی کرده اند تا ساخت و عرضه این نوع از محصولات را در اولویت تولید خود قرار دهند.
یکی از شاخص های ظرفشویی سامسونگ به نسبت سایر مدل ها، مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ است. به طوری که حتی تعبیه شدن فناوری های پیشرفته و آپدیت شده نیز توانسته اند باعث افزایش قیمت بسیار زیاد این نوع از محصولات شوند.

فناوری های ماشین ظرفشویی سامسونگ

بدون شک هر ظرفشویی را که شما خریداری می کنید از فناوری ها و امکاناتی برخوردار است که البته محصولات سامسونگ نیز از این قاعده مستثنا نیستند و از طرفی نیز بر قیمت ماشین ظرفشویی موثر واقع شده اند.
از جمله فناوریی های بسیار قدرتمندی که در خروجی هر چه تمیزتر ظروف نقش دارند، می توان به قابلیت شستشو با نصف ظرفیت، شستشوی ظروف کریستالی و حساس، شستشوی سریع و شستشو با دمای بالا اشاره کرد که اگر تأثیری را که بر قیمت ظرفشویی وارد می کند در نظر نگیریم به جرأت می توان گفت یک خروجی بی عیب و نقص را برای شما به دنبال خواهند داشت.

خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ از آترین پلاس

ماشین ظرفشویی سامسونگ با توجه به عملکرد و بازدهی بسیار خوبی که در طی سال ها داشته اند؛ به یکی از بهترین محصولات این کمپانی تبدیل شده اند که در ظرفیت های 12، 13 و 14 نفره در اختیار افراد قرار گرفته اند. با توجه به این موضوع اگر خانواده شما پر جمعیت است، ماشین ظرفشویی 14 نفره از برند سامسونگ یک پیشنهاد اقتصادی و به صرفه برای شما خواهد بود.
با توجه به روی آوردن کاربران به خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ، شما نیز می توانید لیست قیمت ظرفشویی سامسونگ و دیگر مارک های مطرح را در آترین پلاس مشاهده کرده و در صورت تمایل با گارانتی 18 ماهه، تضمین بازگشت، تسویه در محل، تحویل فوری و بهترین قیمت، یک خرید بی نظیر را برای خود رقم بزنید.
در صورتی که در هنگام ثبت نهایی در نحوه خرید و یا مشخصات محصول با ابهام و سؤالی مواجه شدید، از طریق تماس با تیم پشتیبانی ما می توانید پاسخ دهی مربوط را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر