گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

6 مورد

در صفحه
 1. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS71 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور GC-X22 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT65 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS66 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF59 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

6 مورد

در صفحه

قیمت یخچال ۲۸ فوت

همواره یکی از پر طرفدارترین یخچال فریزرها که می توانند از لحاظ ظرفیت برای خانواده های کم جمعیت از برترین انتخاب ها باشند یخچال ۲۸ فوت است. چرا که این نوع از یخچال با توجه به طراحی جمع و جوری که دارند به راحتی در محیط آشپزخانه شما جای می گیرند.
البته از آنجایی که انتخاب یخچال مناسب می تواند تا سال ها شما را از خرید مجدد این وسیله تضمین کند، ما به شما یخچال دوقلو ال جی را پیشنهاد می کنیم. زیرا این مدل از یخچال ها در کنار ظاهر زیبایی که دارند یکی از پر ظرفیت ترین نوع یخچال فریزر هستند که می توانند تا سال های طولانی برای شما کاربردی باشند. اما اگر آمادگی لازم را برای خرید یخچال دوقلو از برند ال جی ندارید، شما می توانید با مناسب ترین قیمت یخچال ال جی ۲۸ فوت را از مدل بالا پایین انتخاب و خریداری کنید.

انواع یخچال فریزر 28 فوت

با توجه به اینکه خرید یخچال فریزر به نوع نیاز کاربر بستگی دارد، شرکت های تولید کننده یخچال فریزر، در ظرفیت های متنوعی این دستگاه پر کاربرد را تولید و عرضه کرده اند. یخچال فریزر ۲۸ فوت به دلیل ظرفیت ایدئالی که دارد یک انتخاب مناسب برای خانواده های کم جمعیت و متوسط است. طبق این میزان از ظرفیت شما می توانید یخچال فریزر بالا پایین، دوقلو و برخی از مدل های ساید را با این گنجایش انتخاب و خریداری کنید. در صورت تمایل به خرید یخچال 28 فوت از یک برند معتبر، یخچال ال جی ۲۸ فوت برای شما می تواند در اولویت قرار گیرد، چرا که در کنار فناوری های پیشرفته ای که دارند از طراحی فوق العاده ای نیز بهره مند هستند.

بهترین برند یخچال ۲۸ فوت

قطعاً انتخاب برند در کارایی و عملکرد یخچال فریزر تأثیر گذار خواهد بود. به عبارتی هر چه فناوری و قابلیت های یک یخچال بیشتر باشد به طبع فرایند خنک سازی و نگهداری مواد غذایی با کیفیت بهتری صورت خواهد گرفت. از آنجایی که موضوع مورد بحث ما یخچال 28 فوت است، اگر بخواهیم در بین مارک های جهانی، برندی را به عنوان بهترین در یخچال 28 معرفی کنیم، بوش، ال جی و سامسونگ جزو صدر نشین ها خواهند بود. البته در بین این کمپانی ها، سامسونگ از جمله برندهایی است که در کنار بهره مند کردن یخچال به جدیدترین تکنولوژی ها، قیمت را نیز در نظر گرفته است. به طوری که شما می توانید با بهترین قیمت یخچال فریزر سامسونگ در ظرفیت ۲۸ فوت را خریداری کنید.
لازم به ذکر است در صورتی که شما تمایل داشته باشید تا در ظرفیت بیشتری خرید یخچال فریزر را انجام دهید، یخچال ال جی دور این دور را می توانید در لیست انتخاب های خود قرار دهید.

خرید یخچال فریزر 28 فوت در آترین پلاس

با توجه به اینکه یخچال فریزر ۲۸ فوت می تواند یکی از برترین پیشنهاد ها برای نگهداری مواد غذایی خانواده های کم جمعیت و یا متوسط باشد که البته در کنار ظرفیت مناسب از قیمت ارزان تری نیز به نسبت مدل های ساید و دوقلو برخوردار است. نا گفته نماند در صورتی که شما تمایل داشته باشید تا یک خرید بهینه و ماندگار را برای خود رقم بزنید، یخچال فریزر دوقلو بوش در ظرفیت 30 فوت می تواند یک انتخاب تکرار نشدنی برای شما محسوب شود.
لازم به ذکر است ما نیز در فروشگاه اینترنتی آترین پلاس لیست قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوت، بوش و سامسونگ را در کنار دیگر مدل یخچال فریزر برای مشاهده در اختیار مشتریان قرار داده ایم تا در صورت تمایل بتوانند با تضمین اصالت، سلامت، ارسال سریع، پرداخت در محل و بهترین قیمت سفارش خود را نهایی کنند.

مشاهده بیشتر