گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

12 مورد

در صفحه
 1. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 12000 AR12KPFNDWK
  در انبار موجود نیست
 2. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 18000 AR18KPFNDWK
  در انبار موجود نیست
 3. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 18000 مکس AQ18UUQN
  در انبار موجود نیست
 4. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 18000 اینورتر i-control
  در انبار موجود نیست
 5. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 12000 مکس AQ12UUQN
  در انبار موجود نیست
 6. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 24000 مکس AQ24UUQN
  در انبار موجود نیست
 7. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 12000 موتور T3/T1 بورکای
  در انبار موجود نیست
 8. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 12000 اینورتر i-control
  در انبار موجود نیست
 9. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 24000 موتور T3
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

12 مورد

در صفحه

کولر گازی سامسونگ با بهترین قیمت

تحمل روزهای گرم و سرد سال و از بین بردن عطش ناشی از آن بدون شک خرید کولر گازی را برای کاربران ملزم می کند. با توجه به اینکه امروزه برندهای بسیاری تولید کولر گازی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده در این بین شرکت های قدرتمندی همچون سامسونگ ساخت کولر گازی را با مدل های متنوعی در اولویت تولید خود قرار داده اند که برای آن دسته از کاربران که در کنار کیفیت، قیمت را نیز مَد نظر قرار می دهند یک گزینه بسیار عالی خواهد بود. سامسونگ نیز همانند دیگر کمپانی های سازنده عرضه انواع کولر گازی ها را با ظرفیت های متنوع در کارنامه کاری خود دارد که کاربران می توانند با توجه به منطقه ای که در آن زندگی می کنند، ابعاد محیط، نیازها و همچنین بودجه ای که در نظر گرفته اند خرید کولر گازی را انجام دهند.

خرید کولر گازی سامسونگ در انواع مختلف

به جرأت می توان گفت یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب شده تا کاربران به خرید کولر گازی سامسونگ روی بیاورند، مقرون به صرفه بودن قیمت کولر گازی سامسونگ با وجود برخورداری از فناوری های پیشرفته برای خنک سازی ایده ال است. به طور معمول کولرگازی سامسونگ در مدل های اسپلیت دیواری، پنجره ای، ایستاده ای، پرتابل در بازار موجود هستند که افراد می تواند با توجه ترجیحات و نیاز های خود مدل منتخب را خریداری کند. البته اگر برای خرید این محصول بودجه ای را در نظر نگرفته اید و محدودیتی برای صرف هزینه ندارید کولر گازی گری انتخاب بی نظیری برای شما خواهد بود. چرا که این شرکت در طراحی داخلی کولر گازی های خود از به روز ترین و پیشرفته ترین فناوری ها پیروی کرده که در نهایت سبب یک خنک سازی قدرتمند می شود. اما باید در نظر داشته باشید که قیمت کولر گازی گری اصل به دلیل بهره مندی های بیشتر به نسبت سایر برندهای موجود در بازار کمی گرانتر است.

قیمت کولر گازی سامسونگ در ظرفیت های متنوع

سامسونگ نیز همانند دیگر کمپانی های رقیب قدرت و توان های متنوعی را برای کارایی هر چه بهتر کولر گازی طراحی کرده است. به طوری که کاربران ظرفیت مناسب را با توجه به فضای محیط و میزان رطوبت منطقه انتخاب کنند. از جمله ظرفیت هایی که اسپلیت سامسونگ و دیگر مدل ها به آن مجهز شده اند می توان اشاره کرد به ظرفیت 9000، 12000، 18000، 24000 و 30000. هر کدام از این ظرفیت ها با توجه به قرار گیری در فضای مناسب می توانند بهترین خنک کنندگی را برای افراد به دنبال داشته باشند. البته در بین مدل کولر اسپلیت سامسونگ مدل های ایستاده توانایی بیشتری در فرایند خنک سازی دارند؛ چرا که با ظرفیت های بیشتری تولید شده اند. اما باید این نکته را مورد توجه داشته باشید که قیمت کولر گازی ایستاده در مقایسه با مدل های دیواری به گونه ای است که به بودجه بیشتری برای خرید نیاز دارد.

انواع کولر گازی سامسونگ با ویژگی های جدید

سامسونگ یکی از برندهای معتبری است که برای فروش بیشتر کولر گازی هایش سعی کرده تا از هیچ فناوری و قابلیتی بر روی آنها دریغ نکند. تعبیه شدن فناوری ها و قابلیت های جدید سبب شده تا قیمت کولرگازی سامسونگ را تا حدودی تحت تأثیر قرار دهد، اما اگر مقایسه قیمت اسپیلت سامسونگ را با سایر برندها انجام دهید، متوجه خواهید شد که هنوز هم بسیار منصفانه است. از برترین ویژگی هایی که سامسونگ برای کولر گازی های خود در نظر گرفته است عبارتند از مجهز شدن به فیلتر بهداشتی، قدرت پرتاب باد در چهار جهت، قابلیت تنظیم دما، طراحی شیک، مجهز شدن به موتور قدرتمند اینورتر در مدل های جدید. با این حال علیرغم این ویژگی های کاربردی در صورتی که تمایل داشته باشید تا از سایر برندها کولر گازی منتخب خود را خریداری کنید ما به شما كولر جنرال گلد را که در مدل های تنوعی تولید شده است را پیشنهاد می کنیم.

بهترین کولر گازی سامسونگ با ضمانت اصالت در آترین پلاس

با توجه به قابلیت ها و قدرتی که معمولاً کولر گازی سامسونگ در خنک کردن محیط با حداقل هزینه برای کاربران به دنبال دارد، می توان گفت یکی از بهترین پیشنهادات برای افرادی است که قصد خرید کولرگازی سامسونگ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را دارند. با توجه به این موضوع ما نیز در فروشگاه آترین پلاس مجموعه ای از برترین مدل کولر گازی های سامسونگ، کولر جنرال مکس، جنرال گلد و دیگر برندهای اصلی و مطرح روز را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم تا در صورت تمایل به خرید بتوانندبا تضمین اصالت و سلامت، گارانتی 18 ماهه، پرداخت در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را نهایی کنند.

مشاهده بیشتر