گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

12 مورد

در صفحه
 1. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 12000 AR12KPFNDWK
  در انبار موجود نیست
 2. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 18000 AR18KPFNDWK
  در انبار موجود نیست
 3. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 18000 مکس AQ18UUQN
  در انبار موجود نیست
 4. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 18000 اینورتر i-control
  در انبار موجود نیست
 5. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 12000 مکس AQ12UUQN
  در انبار موجود نیست
 6. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 24000 مکس AQ24UUQN
  در انبار موجود نیست
 7. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 12000 موتور T3/T1 بورکای
  در انبار موجود نیست
 8. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 12000 اینورتر i-control
  در انبار موجود نیست
 9. کولر گازی اسپلیت سامسونگ 24000 موتور T3
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

12 مورد

در صفحه

انواع کولر گازی سامسونگ

تحمل روزهای گرم و سرد سال و از بین بردن عطش ناشی از آن بدون شک خرید کولر گازی را برای کاربران ملزم می کند. در این بین شرکت های قدرتمندی ساخت کولر گازی را با مدل های متنوعی در اولویت تولید خود قرار داده اند که سامسونگ نیز یکی از آنها است.
سامسونگ نیز همانند دیگر کمپانی های سازنده عرضه انواع کولر گازی ها را در کارنامه کاری خود دارد که کولرگازی سامسونگ ایستاده، پنجره ای، پرتابل و اسپلیت سامسونگ از نمونه هایی هستند که این شرکت سعی کرده تا با حداکثر توان و فناوری آنها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

قیمت کولر گازی سامسونگ

به جرأت می توان گفت یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب شده تا کاربران به خرید کولر گازی سامسونگ روی بیاورند، مقرون به صرفه بودن قیمت کولر گازی سامسونگ با وجود برخورداری از فناوری های پیشرفته برای خنک سازی ایده ال است. البته اگر برای خرید این محصول بودجه ای را در نظر نگرفته اید و محدودیتی برای صرف هزینه ندارید کولرگازی گری انتخاب بی نظیری برای شما خواهد بود؛ چرا که این شرکت در طراحی داخلی کولر گازی های خود از به روز ترین و پیشرفته ترین فناوری ها پیروی کرده که در نهایت سبب یک خنک سازی قدرتمند با هر مساحتی می شود.

قدرت کولر گازی Samsung

سامسونگ نیز همانند دیگر کمپانی های رقیب قدرت و توان های متفاوتی را برای کارایی هر چه بهتر کولر گازی بر روی محصولات خود قرار داده است تا کاربران بتوانند با توجه به ابعاد محیط خود توان مناسب را انتخاب کنند. با توجه به اینکه هر چه توان و قدرت یک کولر گازی بیشتر باشد به طور حتم قیمت کولر گازی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. اگر به دنبال خرید کولر گازی سامسونگ با توان بالا با حداقل هزینه هستید، می توانید کولر گازی 24000 سامسونگ را با خنک کنندگی فوق العاده ای که دارد در لیست منتخب های خود قرار دهید.

خرید کولر گازی سامسونگ از آترین پلاس

با توجه به قابلیت ها و قدرتی که معمولاً کولر گازی سامسونگ در خنک کردن محیط با حداقل هزینه برای کاربران به دنبال دارد، یکی از بهترین پیشنهادات برای افرادی است که قصد خرید کولر گازی را دارند.
البته در صورت تمایل می توانید با مراجعه به فروشگاه آترین پلاس و مشاهده مدل های بسیار متنوع کولر گازی سامسونگ و دیگر برندهای اصلی و مطرح روز، یک انتخاب بی نظیر و اقتصادی را با تضمین اصالت، گارانتی 18 ماهه، ضمانت بازگشت، تحویل به موقع و بهترین قیمت برای خود ثبت سفارش نهایی کنید. همچنین شما می توانید در صورت هر گونه سؤال و یا ابهام در خصوص نحوه خرید و یا مشخصات محصولات با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و پاسخ دهی لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر