گزینه‌ های خرید
دسته بندی
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

22 مورد

در صفحه
 1. سینما خانگی ال جی 1000 وات LHD645
  در انبار موجود نیست
 2. سینما خانگی پاناسونیک 1000 وات BTT785
  در انبار موجود نیست
 3. سینما خانگی سونی 1000 وات DZ350
  در انبار موجود نیست
 4. سینما خانگی فیلیپس 60 وات MMS2160B
  در انبار موجود نیست
 5. سینما خانگی سامسونگ 330 وات HT-E355K
  برای قیمت تماس بگیرید
 6. سینما خانگی ال جی 330 وات LHD 4530T
  در انبار موجود نیست
 7. سینما خانگی ال جی 1000 وات LHD 6630T
  در انبار موجود نیست
 8. سینما خانگی ال جی 1000 وات LHD 6530T
  در انبار موجود نیست
 9. سینما خانگی ال جی 1000 وات LHD677
  در انبار موجود نیست
 10. سینما خانگی ال جی 1000 وات LHD655
  در انبار موجود نیست
 11. سینما خانگی ال جی 1200 وات LHD756
  در انبار موجود نیست
 12. سینما خانگی ال جی 600 وات LHD667
  در انبار موجود نیست
 13. سینما خانگی سونی 1000 وات DZ650
  در انبار موجود نیست
 14. سینما خانگی سونی DZ950
  در انبار موجود نیست
 15. سینما خانگی سونی 1000 وات E4100
  در انبار موجود نیست
 16. سینما خانگی سونی 1000 وات E6100
  در انبار موجود نیست
 17. سینما خانگی ال جی 1250 وات LHD 687
  در انبار موجود نیست
 18. سینما خانگی سونی 1200 وات N9200
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

22 مورد

در صفحه

انواع سینما خانواده

سینما خانگی از جمله لوازم های جانبی است که در کنار تلویزیون ها حضور پیدا می کنند و  نقش بسیار موثری را از نظر کیفیت بر تماشا و زیبایی محیط دارند. سینما خانگی که معرف به سینما خانواده نیز می باشد امروزه به خوبی توانسته در منازل جایگاه داشته باشد و به عنوان افزونه ای شیک و مدرن به جمع لوازم های خانگی اضافه گردد. این افزونه تلویزیون با توجه به نقش اصلی که در ایجاد صدای قدرتمند و رسا دارد می تواند علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط، صدای فراگیر و طنین اندازی را در محیط ایجاد کند و لذت تماشای فیلم ها و سایر محتوا را به اوج خود برساند. سینما خانگی در مدل های مختلفی عرضه بازار می شوند که یکی از مهم ترین ملاک ها برای خرید، قیمت سینما خانگی می باشد که در این بخش کاربران به آن توجه ویژه ای دارند.

مشخصات و کاربرد سینما خانگی

سینما خانواده دارای ویژگی های متعددی می باشد که از مهم ترین آنها باید به پخش صدای فراگیر و مجهز بودن برخی از مدل ها به قابلیت کارائوکه اشاره کرد. ایجاد صدای فراگیر و غوطه ور کردن مخاطبان از شاخص ترین قابلیت های سینماخانگی می باشد که شور و هیجان مسابقات ورزشی و فیلم ها را به اوج خود می رساند. قابلیت کارائوکه به مخاطبان این امکان را می بخشد تا حس خوانندگی و اجرای کنسرت را در ابعاد و فضاهای کوچک خانه تجربه کنند. طراحی زیبا و مدرنیته یکی دیگر از ویژگی های سینما خانگی است که می تواند کاربران را به خرید سینما خانگی سوق دهد.

قیمت سینما خانگی

سینما خانگی از جمله لوازم صوتی و تصویر است که در مدل ها و برندهای متعددی در بازار موجود موجود می باشد که از شاخص ترین آنها باید به سامسونگ، سونی، ال جی، پاناسونیک و فیلیپس اشاره نمود. قیمت سینما خانگی بسته به مدل و برندها متغیر می باشد که شما کاربران می توانید در فروشگاه اینترنتی آترین کالا لیست قیمت سینما خانگی برندهای معتبر را مشاهده کنید

خرید و قیمت انواع سینما خانگی

در فروشگاه اینترنتی آترین کالا، لیست تمامی مدل ها و آخرین قیمت سینما خانگی قرار داده می شوند که شما می توانید برای انتخاب مقرون به صرفه و متناسب با محیط خود، با مشاوران فروشگاه اینترنتی آترین کالا در تماس باشید. فروشگاه آترین کالا با ارائه بهترین و معتبرترین مدل ها و برندهای سینما خانواده در سطح کشور، شما را در انجام یک خرید ایده آل و مطمئن یاری خواهد کرد.

آیا سینما خانگی حتماً باید از برند و مارک تلویزیون باشد؟

بسیاری افراد بر این باورند که باید مارک سینما خانگی با تلویزیون مطابقت داشته باشد اما لازم به ذکر است که اشاره نماییم لزومی ندارد که شما برای ایجاد صدایی واضح و شفاف یک سیستم یکپارچه با تلویزیون را داشته باشید، البته نا گفته نماند در بعضی از سینما خانگی ها فناوری هایی تعبیه شده است که در صورتی قابل اجرا می باشند که با مارک تلویزیون شما مَچ باشد. اما به طورکلی تلویزیون های هوشمندی که امروزه در بازار موجود هستند همگی دارای پورت ورودی و خروجی HDMI می باشند و تلویزیون را به سینما خانگی متصل می کنند به نحوی که می توان از طریق ریموت تلویزیون تمام تنظیمات مربوط به سینما خانگی را انجام داد.

سینما خانواده چه مارکی خوبه؟

برندهایی چون سامسونگ، ال جی، سونی، فیلیپس و پاناسونیک از بهترین مارک ها برای این نوع از سیستم صوتی ها به حساب می آیند.

مشاهده بیشتر