گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

8 مورد

در صفحه
 1. ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره 1444
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره D1452
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره D1464CF
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین ظرفشویی ال جی 14نفره DFC335HM
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین ظرفشویی ال جی 14نفره DFC532
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

8 مورد

در صفحه

قیمت ماشین ظرفشویی ال جی

خرید لوازم خانگی از برند، معتبر در کارایی و عملکرد آن بسیار تأثیر گذار است که با توجه به این موضوع انتخاب ظرفشویی از برندهای شناخته شده نیز بدون شک بازدهی آن را تحت تأثیر قرار خواهد داد. یکی از برندهای شناخته شده در تولید ظرفشویی، ال جی است که از عملکرد قدرتمند و فناوری های پیشرفته ای برخوردار است.
جالب اینجاست که قیمت ماشین ظرفشویی ال جی علیرغم تمام فناوری هایی که بر روی این نوع محصولا ت تعبیه شده است، هنوز هم با رِنج بسیار مناسبی در اختیار کاربران قرار می گیرد. به نحوی که برای آن دسته از افراد که قصد خرید ماشین ظرفشویی ال جی را دارند، انتخاب ظرفشویی از این برند می تواند پیشنهاد بسیار خوبی برای شما به حساب آید.

فناوری های ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی همانند دیگر محصولات این کمپانی از فناوری ها و قابلیت های بسیار منحصر به فردی برخوردار است که سبب شستشوی ظروف به بهترین شکل ممکن شده است. از قابلیت ها و فناوری های خاصی که بیشتر ماشین ظرفشویی LG از آن برخوردار هستند، می توان به تکنولوژی هایی همچون زئولیت، Active Water، سنسور تشخیص ظروف و قابلیت تنظیم ارتفاع بین سبدها اشاره کرد که البته قیمت ظرفشویی ال جی نیز با توجه به این قابلیت ها با فراز و نشیبی رو به رو خواهد شد که باید آن را جزو یکی از اصول خرید خود قرار دهید.

خرید ظرفشویی ال جی از آترین پلاس

ماشین های ظرفشویی به دلیل اینکه فرایند شستشوی ظروف را در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر می کنند، کاربران بسیاری را به سمت خود جلب کرده اند. یکی از نکات بسیار مهمی که ال جی در طراحی ماشین ظرفشویی بسیار آن را مَد نظر خود قرار دهد، ظرفیت است که در گنجایش های 13 و 14 نفره آنها را تولید و عرضه کرده است.
اگر از آن دسته کاربران هستید که تعداد خانواده شما بین 4 تا 6 نفر است، ماشین ظرفشویی 13 نفره ال جی می تواند به بهترین شکل ممکن از پس شستشوی ظروف شما برآید. در صورتی که از آن دسته کاربران هستید که قصد خرید ماشین ظرفشویی را دارید، می توانید محصولات ال جی را در کنار سایر مارک های معروف در آترین پلاس مشاهده کنید و در صورت تمایل مدل مَد نظر را با گارانتی 18 ماهه، تضمین بازگشت، تسویه در محل، تحویل فوری و بهترین قیمت برای خود ثبت سفارش کنید.

مشاهده بیشتر