گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

19 مورد

در صفحه
 1. تلویزیون شیائومی L65M5-5ASP
  34٬600٬000 تومان
 2. تلویزیون شیائومی 32 اینچ 4A
  در انبار موجود نیست
 3. تلویزیون شیائومی 43 اینچ 4K ال ای دی 43P1
  در انبار موجود نیست
 4. تلویزیون شیائومی L55M5-5ASP
  در انبار موجود نیست
 5. تلویزیون شیائومی 55 اینچ 4K ال ای دی 554S
  در انبار موجود نیست
 6. تلویزیون شیائومی 50 اینچ 4K ال ای دی 50P1
  در انبار موجود نیست
 7. تلویزیون شیائومی 43 اینچ 4K ال ای دی 43A2
  در انبار موجود نیست
 8. تلویزیون شیائومی MI 55 P1
  در انبار موجود نیست
 9. تلویزیون شیائومی 55 اینچ 4K کیولد 55Q1
  در انبار موجود نیست
 10. تلویزیون شیائومی 75 اینچ 4K کیولد 75Q1
  در انبار موجود نیست
 11. تلویزیون شیائومی 86 اینچ 4K ال ای دی 86MAX
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

19 مورد

در صفحه

قیمت تلویزیون شیائومی

شیائومی از برندهای نوپا و تازه شناخته شده در زمینه تولید تلویزیون است که در طی سال های آتی می تواند به یکی از جدی ترین رقبا برای برندهای ال جی، سونی، سامسونگ و سایر برندهای معتبر در این زمینه تبدیل شود. تلویزیون های شیائومی که در ابتدای فعالیت خود قرار دارند، با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای عرضه می شوند تا به نوعی مخاطبان به خرید تلویزیون شیائومی سوق داده شوند. تلویزیون های شیائومی که تا به سال 2020 فقط 4 سری از آنها تولید شده است، توانسته نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. طراحی زیبا و چشم نواز از مشخصه های اصلی تلویزیون شیائومی است که در همان برخورد اول با آن مواجه خواهید شد. تلویزیون شیائومی 4K از جمله مدل های باکیفیت این برند چینی است که با پیشوندهای MI در بازار و فروشگاه اینترنتی آترین کالا قابل مشاهده است. در آترین کالا، قیمت تلویزیون شیائومی و سایر محصولات است بروز است و شما برای خرید می توانید با اطمینان از موجودی کالا، اقدام به خرید کنید.

ویژگی های تلویزیون شیائومی

شیائومی؛ تلویزیون های متنوعی را با کیفیت تصویر HD، FULL HD  و 4K تولید کرده است که نقط عطف آن را می توان تلویزیون های شیائومی 4K عنوان کرد. تلویزیون شیائومی 4K قبل از هرچیزی از نظر طراحی بی همتا هستند به طوریکه باعث دوخته شدن نگاه ها به خود می شود. در بخش نمایش تصاویر نیز به لطف بهره مند شدن از فناوری HDR و پردازنده قدرتمند است که توانسته در نمایش جزئیات تصاویر عملکرد درخشانی داشته باشند. از مشخصه های دیگر تلویزیون های شیائومی 4k، قابلیت هوشمند بودن است که استفاده از تلویزیون را بسیار جذاب تر ساخته است به طوریکه مخاطبان را قادر می سازد تا به دنیای وسیع تری از محتوا دست پیدا کنند.

خرید و قیمت تلویزیون شیائومی در آترین کالا

خرید تلویزیون شیائومی برای افرادی که به دنبال خرید تلویزیون های مقرون به صرفه و باکیفیت هستند، انتخاب خوبی خواهد بود. چرا که قیمت تلویزیون شیائومی بسیار مناسب است و با در نظر داشتن کیفیتی که ارائه می کند کاملا متعارف بوده و می توان کیفیت و قیمت آن را در خور هم عنوان کرد. اما مهم است که تلویزیون شیائومی را از کجا بخریم؟!

فروشگاه اینترنتی آترین کالا با ایجاد بستری امن برای خرید اینترنتی و از طرفی تضمین اصالت کالا، این امکان را فراهم آورده تا مخاطبان در یک بستر امن با آرامش خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهند.

مشاهده بیشتر