گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

8 مورد

در صفحه
 1. کولر گازی اسپلیت ال جی 24000 دوال اینورتر S4Q24K23QD
  در انبار موجود نیست
 2. کولر گازی اسپلیت ال جی 24000 دوال اینورتر AMP-24K
  در انبار موجود نیست
 3. کولر گازی اسپلیت ال جی 18000 T3
  در انبار موجود نیست
 4. کولر گازی اسپلیت ال جی 18000 دوال اینورتر سرمایشی
  در انبار موجود نیست
 5. کولر گازی اسپلیت ال جی 18000
  در انبار موجود نیست
 6. کولر گازی اسپلیت ال جی 24000 دوال اینورتر سرمایشی
  در انبار موجود نیست
 7. کولر گازی اسپلیت ال جی 26000 دوال اینورتر AMP-26K
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

8 مورد

در صفحه

کولر گازی ال جی

کولر گازی یکی از دستگاه های بسیار کاربردی برای خنک سازی در روزهای گرم سال است. با توجه به عملکرد بالایی که کولر گازی ها در خنک سازی محیط دارند موجب شده تا شرکت های بسیاری از جمله ال جی نیز به فکر ساخت کولر گازی در مدل های متنوع باشند. این برند معتبر با عرضه انواع کولرگازی توانسته سهم بزرگی از بازار رقابتی را به خود اختصاص دهد، به طوری که کاربران مدل های بسیاری از کولر گازی ال جی را با پیشرفته ترین قابلیت و فناوری می توانند انتخاب و خریداری کنند. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که این بهره مندی ها سبب شده تا قیمت کولرگازی ال جی را نیز تحت تأثیر قرار دهد و در برخی مدل ها کمی گرانتر باشد.

قیمت کولرگازی ال جی در انواع مختلف

ال جی همانند دیگر شرکت های رقیب سعی کرده تا در مدل های متنوعی کولر گازی های خود را تولید و عرضه کند. با توجه به این موضوع از انواع کولر گازی ال جی اصل کره می توان اشاره کرد به اسپلیت ال جی، کولر گازی ایستاده، مدل های پنجره ای، پرتابل و مدل هایی با موتور اینورتر. اما موضوعی که در اینجا باید در نظر داشته باشید قیمت کولر گازی الجی در هر یک از این مدل ها است. از آنجایی که هر یک از این مدل ها دارای کارایی و عملکرد متفاوتی در کنار ظرفیت های مختلفی هستند به طبع از رِنج قیمت متغیری نیز برخوردار هستند. با توجه به متنوع بودن محصولات ال جی در صورتی که قصد خرید کولر گازی ال جی با کمترین میزان صدا و مصرف انرژی را دارید، ما به شما خرید کولر گازی اینورتر از این برند را پیشنهاد می کنیم.

خرید کولر گازی الجی در ظرفیت های متنوع

معمولاً کولر گازی ها از توان و قدرت متفاوتی برخوردار هستند که می توان گفت کولر گازی های ال جی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. به طوری که کاربران می توانند متناسب با منطقه آب و هوایی و متراژ محیط ظرفیت مناسب را از کولرگازی ال جی انتخاب و خریداری کنند. ظرفیت هایی که ال جی معمولاً برای کولر گازی های خود در نظر گرفته است عبارتند از 9000، 12000، 18000، 24000، 30000 و 36000. نا گفته نماند با توجه به اینکه کولرگازی های ایستاده از توان و قدرت بیشتری برای خنک سازی برخوردار هستند، در صورتی سالن شما بزرگ است و یک کولر ال جی دیواری نمی تواند از پس خنک سازی آن برآید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از کولر گازی ایستاده مدلی را انتخاب کنید.

کولر گازی lg با برترین ویژگی ها و قابلیت ها

زمانی که شما خرید کولرگازی ال جی را انجام می دهید قطعاً به فناوری ها و قابلیت های در نظر گرفته شده برای آن نیز توجه کرده و سپس مراحل خرید را انجام می دهید. خوشبختانه ال جی نیز این موضوع را مهم شمرده و بر اساس آن بهترین ویژگی ها را برای کولر گازی هایش طراحی کرده است. از مهم ترین ویژگی کولر گازی ال جی می توان اشاره کرد به فیلتر بهداشتی، قابلیت تنظیم دما از طریق ریموت کنترل، قدرت پرتاب چهار جهت، طراحی زیبا، تعبیه شدن موتور اینورتر در مدل های جدید و پیشرفته. البته بسیاری از کاربران علیرغم اینکه کولر گازی کم مصرف ال جی بسیار محبوب است، ترجیح می دهند تا خرید کولر گازی را از سایر برندها همچون جنرال گلد که به صورت اختصاصی تولید کولر گازی را برای خود به ثبت رسانده اند، انجام دهند.

فروش کولر گازی ال جی با تضمین اصالت از آترین پلاس

کولر گازی ال جی از بهترین محصولاتی هستند که با توجه به فناوری ها و توان فوق العاده ای که به آن مجهز شده اند در حد بسیار عالی می تواند فرایند خنک سازی محیط را انجام دهند. با توجه به این موضوع اگر شما نیز به دنبال انتخاب کولر گازی از برند ال جی، اسپیلت جنرال مکس، گری و یا سایر مارک های اصلی هستید، با مشاهده محصولات ما در فروشگاه آترین پلاس می توانید مدل مورد نظر را منتخب و در صورت تمایل با تضمین اصالت، ضمانت بازگشت در صورت مغایرت، گارانتی 18 ماهه، تسویه در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت، خرید خود را نهایی کنید.

مشاهده بیشتر