گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

8 مورد

در صفحه
 1. کولر گازی اسپلیت ال جی 24000 دوال اینورتر S4Q24K23QD
  در انبار موجود نیست
 2. کولر گازی اسپلیت ال جی 18000
  در انبار موجود نیست
 3. کولر گازی اسپلیت ال جی 24000 دوال اینورتر AMP-24K
  در انبار موجود نیست
 4. کولر گازی اسپلیت ال جی 18000 T3
  در انبار موجود نیست
 5. کولر گازی اسپلیت ال جی 18000 دوال اینورتر سرمایشی
  در انبار موجود نیست
 6. کولر گازی اسپلیت ال جی 24000 دوال اینورتر سرمایشی
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

8 مورد

در صفحه

انواع کولر گازی ال جی

کولر گازی یکی از دستگاه های بسیار کاربردی برای خنک سازی مناسب در روزهای گرم سال است. تمایل بسیار بالای کاربران به خرید کولر گازی به سبب عملکرد بی نظیری که در خنک کردن محیط دارد سبب شده تا کمپانی معتبری همچون ال جی ساخت آن را در اولویت های تولید خود قرار دهند.
این برند معتبر با عرضه انواع کولرگازی ال جی توانسته سهم بسیاری از بازار رقابتی را به خود اختصاص دهد. در آترین پلاس، خرید کولر گازی ال جی در انواع مدل های ایستاده، پرتابل، پنجره ای و اسپلیت ال جی فراهم آمده است که هر کدام از توان های مختلف و قابلیت های خاصی برای خنک سازی برخوردار هستند.

قیمت کولر گازی ال جی اصل کره

جدای از در نظر گرفتن فناوری و قابلیت؛ قیمت کولر گازی ال جی از دیگر موارد اصلی در هنگام خرید کولر گازی است که کاربران آن را بسیار مهم می شمارند. البته ال جی از آن دسته برندهایی است که با توجه به فناوری ها و امکاناتی که برای کولرهای خود طراحی می کند، رِنج قیمت را نیز افزایش می دهد. با توجه به این مسأله اگر خرید کولرگازی ال جی برای شما مقدور نیست و به دنبال محصول به صرفه تری هستید کولر گازی سامسونگ، می تواند گزینه بهتری برای شما باشد.

قدرت کولر گازی LG

معمولاً کولر گازی ها از توان و قدرت متفاوتی برخوردار هستند که کولر گازی های ال جی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و با توان های متنوعی موجود هستند که کاربران می توانند با در نظر گرفتن ابعاد و مساحت سالن خود، کولر گازی مناسب را انتخاب کنند.
اگر از آن دسته کاربران هستید که قصد خرید کولر گازی ال جی برای سالن های بزرگ را دارید، کولر گازی ایستاده از برترین مدل هایی است که می تواند خنک کنندگی را در سطح وسیع تری برای شما به دنبال داشته باشد.

اما اگر برای محیط اداری و یا سالن های نسبتاً کوچک می خواهید مدلی از کولرهای ال جی را انتخاب کنید کولر گازی 18000 از ایده ال ترین توان برخوردار است که می تواند مطلوب ترین خنک سازی را برای شما به همراه داشته باشد.

خرید کولر گازی ال جی از آترین پلاس

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم کولر گازی ال جی از بهترین محصولاتی هستند که با توجه به فناوری ها و توان فوق العاده ای که دارند، در حد بسیار عالی می توانند خنک کردن محیط را انجام دهند.
در صورتی که به دنبال انتخاب کولر گازی از برند ال جی و یا سایر مارک های اصلی هستید، با مشاهده محصولات ما در فروشگاه آترین پلاس می توانید مدل مورد نظر را منتخب و در صورت تمایل با تضمین اصالت، ضمانت بازگشت، گارانتی 18 ماهه، تسویه در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت، خرید خود را نهایی کنید. همچنین اگر در ثبت سفارش نهایی با سؤال و یا مشکلی در نحوه خرید و یا اطلاعات محصول مواجه هستید از طریق تماس با مشاوران فروش ما می توانید پاسخ خود را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر