گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 31

صفحه‌ی
در صفحه
 1. یخچال فرنچ سامسونگ RF25 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال فرنچ سامسونگ RF28 ظرفیت 34 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT65 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال فرنچ سامسونگ RF49 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT46 ظرفیت 20 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT85 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 7. یخچال بالا پایین سامسونگ RT50 ظرفیت 26 فوت
  در انبار موجود نیست
 8. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF48 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 9. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH77 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 10. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS68N8230SL/EU ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 11. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS53 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 12. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS64 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 13. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS71 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 14. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF56 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 15. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH58 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 16. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH57 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 17. یخچال فرنچ 4 سامسونگ RFG28MESL1 ظرفیت 34 فوت
  در انبار موجود نیست
 18. یخچال فرنچ سامسونگ G28 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 19. یخچال ساید بای ساید سامسونگ Z1 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 20. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS51 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 21. یخچال بالا پایین سامسونگ RT53 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 22. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS66 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 31

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت یخچال سامسونگ

سامسونگ یکی از کمپانی های بسیار قدرتمندی است که همه ساله متنوع ترین مدل یخچال ها را با قابلیت ها و فناوری های بالقوه ای عرضه می کند. گنجایش در نظر گرفته شده برای یخچال و فریزر سامسونگ به طور معمول بین 28 تا 40 فوت است که می توانند برای خانواده های کم جمعیت، متوسط و پر جمعیت یک از بهترین گزینه ها باشند. البته سامسونگ علاوه بر در نظر گرفتن گنجایش های متنوع برای محصولاتش از جدیدترین فناوری ها و تکنولوژی ها نیز بهره برده است که با توجه به آنها فرایند خنک سازی و ماندگاری مواد غذایی در طولانی مدت به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. جدای از بحث قابلیت و امکانات، قیمت یخچال سامسونگ موضوع دیگری است که موجب شده تا کاربران بسیاری خرید یخچال و فریزر را از این برند ترجیح دهند. چرا که قیمت یخچال سامسونگ اصل کره با توجه به قابلیت ها و فناوری هایی که دارد بسیار مناسب و اقتصادی است.

انواع مدل یخچال فریزر سامسونگ

یخچال های ساید بای ساید، یخچال فریزر دو قلو و بالا پایین از تِرندترین مدلهای یخچال سامسونگ هستند که شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه ای که در نظر گرفته اید انتخاب خود را از آنها انجام دهید. یخچال های ساید بای ساید سامسونگ از طراحی بسیار شیک و زیبایی برخوردار هستند که می توانند جلوه بی نظیری را به محیط آشپزخانه شما ببخشند. البته جدای از بحث ظاهری، قابلیت های در نظر گرفته شده برای یخچال های ساید سامسونگ موجب شده تا کاربران بسیاری خرید ساید بای ساید از برند سامسونگ را انجام دهند. یخچال دوقلو از دیگر مدل هایی است که سامسونگ تولید آن را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.
یخچال دوقلو سامسونگ را اگر بخواهیم از لحاظ کارایی و ظاهر با انواع یخچال های سامسونگ از مدل ساید مقایسه کنیم می توان گفت از لحاظ عملکرد دست کمی از یخچال های ساید ندارند. از دیگر مدل یخچال های تولید شده توسط سامسونگ یخچال بالا پایین است، که با توجه به ظرفیت و کارایی که دارند می توانند یکی از بهترین گزینه ها برای زوج های جوان و یا خانواده های کم جمعیت باشند. اکنون با توجه به این تنوع محصولات، خرید یخچال سامسونگ برای کاربرانی که به دنبال انتخاب یخچال پیشرفته با مناسب ترین قیمت هستند یک گزینه بسیار عالی خواهد بود.

خريد يخچال فريزر سامسونگ با بهترین امکانات و قابلیت

بسیاری از افراد بر این باور هستند که انواع مدلهای یخچال سامسونگ به دلیل قیمت مناسبی که دارند از فناوری ها و امکانات چندانی برخوردار نیستند، در اینجا باید گفت که جدیدترین یخچال سامسونگ از لحاظ بهره مند شدن به فناوری و قابلیت هیچ کم و کاستی ندارند و به نوعی از رقیبان خود عقب نمانده اند. بنابراین می توان گفت مهم ترین ویژگی یخچال و فریزر سامسونگ عبارت است از فیلتر بهداشتی، سیستم تصفیه آب، سیستم خنک کنندگی چندگانه، درب خنک کننده، سیستم آبریز و یخساز، قابلیت اتصال به آب شهری، سیستم سرمایشی و انجماد سریع، سیستم بدون برفک، قابلیت اینستاویو در برخی از مدل ها، قابلیت اتصال به وایفا در مدل های پیشرفته.
البته اگر در بین انواع مدل یخچال فریزر سامسونگ به دنبال محصولی هستید که هم از لحاظ گنجایش و کارایی و هم از نظر قیمت مناسب باشد، پیشنهاد ما به شما یخچال دوقلو سامسونگ است. زیرا قیمت یخچال دوقلو به نسبت عملکردی که دارد در مقایسه با مدل های ساید سامسونگ بسیار مناسب است.

خرید اینترنتی یخچال سامسونگ با ضمانت اصالت از آترین پلاس

پس از آنکه مدل یخچال سامسونگ اصل کره خود را از هر لحاظ تأیید کردید حال نوبت خرید است. با توجه به قیمت بسیار مناسب و همچنین فناوری هایی که جدیدترین یخچال سامسونگ و همچنین مدل های قدیمی از آن برخوردار هستند، انتخاب یخچال سامسونگ می تواند بهترین پاسخگو برای نیازهای شما باشد.
با این وجود در صورت تمایل به خرید یخچال سامسونگ می توانید با مشاهده لیست قیمت یخچال بالا پایین، ساید بای ساید و دوقلو از برند سامسونگ و دیگر مارک ها در فروشگاه آترین پلاس مدل مَد نظر خود را انتخاب و در صورت تمایل با تضمین اصالت و سلامت، گارانتی 18 ماهه، تسویه در محل، تحویل فوری و بهترین قیمت، خرید خود را نهایی کنید. همچنین شما می توانید در صورت هر گونه سؤال و یا ابهام در خصوص نحوه خرید یا مشخصات اجناس از طریق تماس با کارشناسان فروش ما مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر