گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

26 مورد

در صفحه
 1. یخچال دوقلو سامسونگ RB34T630ESA - RB34T670FSA ظرفیت 40 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال فرنچ سامسونگ RF49 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT85 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS53 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS68 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH58 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 7. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دور این دور RH57 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 8. یخچال فرنچ 4 سامسونگ RFG28MESL1 ظرفیت 34 فوت
  در انبار موجود نیست
 9. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS51 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 10. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT46 ظرفیت 20 فوت
  در انبار موجود نیست
 11. یخچال بالا پایین سامسونگ RT50 ظرفیت 26 فوت
  در انبار موجود نیست
 12. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT62 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 13. یخچال ساید بای ساید سامسونگ Z1 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 14. یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT53 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 15. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS71 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 16. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF48 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 17. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS65 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 18. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS68N8230SL/EU ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 19. یخچال دوقلو سامسونگ RZ32 - RR39 ظرفیت 40 فوت
  در انبار موجود نیست
 20. یخچال فرنچ سامسونگ G28 ظرفیت 28 فوت
  در انبار موجود نیست
 21. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF56 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

26 مورد

در صفحه

قیمت یخچال سامسونگ

آیا شما هم از یخچال های سامسونگ استفاده می کنید؟ بازار سود آور تجارت جهانی برندهای معتبری همچون سامسونگ را وارد عرصه تولید و عرضه محصولات خانگی کرده است. سامسونگ از کمپانی های بسیار قدرتمندی است که یخچال های خود را همه ساله با متنوع ترین مدل ها و فناوری های بالقوه ای عرضه می کند. علیرغم بهره مندی یخچال های این کمپانی به جدیدترین تکنولوژی های روزهنوز هم با بهترین قیمت یخچال سامسونگ در بین کاربران شناخته شده است. سامسونگ با بهره گیری از جدیدترین شیوه های تولید سعی کرده تا از دیگر رقبای خود عقب نماند و محصولات خود را با پیشرفته ترین قابلیت ها در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع یخچال سامسونگ

یخچال های ساید بای ساید، یخچال فریزر دو قلو، مدل های دور این، اینستاویو، بالا پایین و فرنچ از تِرندترین مدل های یخچال سامسونگ هستند که شما می توانید انتخاب خود را از آنها انجام دهید.
اما اگر از آن دسته افراد هستید که می خواهید خرید یخچال فریزر را از مارک های دیگر البته با رِنج قیمت بالاتر انجام دهید، یخچال ال جی از زیباترین طراحی ها و همچنین پیشرفته ترین فناوری های روز برخوردار است.

یخچال فریزر Samsung چند فوت بخریم؟

در طول چند ساله گذشته تقاضا برای خرید یخچال سامسونگ به دلیل امکانات و همچنین قیمت بسیار مطلوبی که دارند بیش از پیش شده است. یکی از مهم ترین مواردی که سامسونگ در تولید یخچال های خود در نظر گرفته حجم است، به طوری که گنجایش 24 تا 40 فوت را برای آنها طراحی کرده است تا افراد بتوانند متناسب با تعداد افراد خانواده خود مدل مورد تأیید خود را انتخاب کنید. با توجه به این موضوع اگر شما جزو خانواده های پر جمعیت هستید ما به شما یخچال دوقلو را که از لحاظ فضای داخلی کاملاً جا دار هستند را پیشنهاد می کنیم.

بهترین یخچال سامسونگ

با توجه به بازدهی بسیار خوبی که سامسونگ در تولید یخچال های خود داشته است، نمی توان به طور دقیق مدل خاصی را به عنوان بهترین های این برند معرفی کرد؛ چرا که یخچال فریزر سامسونگ از تمام فناوری ها و قابلیت های ایده الی که برای نگهداری و حفظ مواد غذایی در طولانی مدت لازم است را برخوردار است. پس شما می بایست برای خرید یخچال سامسونگ همه جوانب از جمله قیمت، قابلیت هایی که از دستگاه انتظار دارید، زیبایی و حجم را در نظر بگیرید و سپس مدل یخچال خود را انتخاب کنید.
با توجه به اینکه یخچال های ساید بای ساید از تنوع بیشتری در مدل برخوردار هستند امروزه جزو پر طرفدارترین ها به حساب می آیند، اما باید این نکته را در نظر بگیرید که قیمت یخچال ساید بای ساید به نسبت دیگر مدل های موجود در بازار صرف هزینه بیشتری را می خواهد که در هنگام خرید باید در نظر بگیرید.

خرید یخچال سامسونگ از آترین کالا

پس از آنکه مدل یخچال سامسونگ خود را از هر لحاظ تأیید کردید حال نوبت خرید است. با توجه به بازدهی بسیار بالا و همچنین فناوری هایی که سامسونگ برای یخچال های خود طراحی کرده است، می توان گفت انتخاب یخچال سامسونگ می تواند بهترین پاسخگوی نیازهای شما باشد.
البته در صورت تمایل به خرید یخچال فریزر سامسونگ می توانید با مشاهده مدل های متنوع و بسیار شیک این محصول در آترین کالا، با تضمین اصالت، گارانتی 18 ماهه، تسویه در محل، تحویل فوری و بهترین قیمت، انتخاب خود را نهایی کنید. همچنین در صورت هر گونه سؤال و یا ابهام در خصوص نحوه خرید یا مشخصات اجناس می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر