گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 57

صفحه‌ی
در صفحه
 1. ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره 1411
  در انبار موجود نیست
 2. ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره 1444
  در انبار موجود نیست
 3. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 9530
  در انبار موجود نیست
 4. ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS88TW01M
  در انبار موجود نیست
 5. ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68MW06E
  در انبار موجود نیست
 6. ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS67MW01E
  در انبار موجود نیست
 7. ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68TW06E
  در انبار موجود نیست
 8. ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68MW02
  در انبار موجود نیست
 9. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550
  در انبار موجود نیست
 10. ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره D1464CF
  در انبار موجود نیست
 11. ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره D1452
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 57

صفحه‌ی
در صفحه

انواع ماشین ظرفشویی 14 نفره

ظرفشویی، امروزه به یکی از مهم ترین وسیله ها برای شستشوی ظروف در هر منزل تبدیل شده است که بر همین اساس شرکت های تولید کننده در مدل ها و ظرفیت های بسیار متنوعی این دستگاه را در تولید و ساخته اند که ماشین ظرفشویی 14 یکی از آنها است.

ماشین ظرفشویی 14 نفره به دلیل ظرفیت بالایی که دارد یکی از بهترین انتخاب ها برای کاربران در مهمانی های بزرگ است؛ چرا که می توانند بدون نگرانی از کمبود فضا، تمام وسایل ریز و درشت خود را داخل ظرفشویی قرار دهند.

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی ها و ظرفیت های متنوعی که برای محصولات در نظر گرفته می شود، انتخاب برای کاربران در هنگام خرید لوازم خانگی از جمله ظرفشویی کمی سخت شده است؛ چرا که قابلیت ها و فناوری های تعبیه شده در قیمت اجناس هم تأثیر گذاشته است که باید افراد در هنگام خرید آن را در نظر بگیرند.

بهترین مارک ظرفشویی 14 نفره

زمانی که شما قصد خرید ماشین ظرفشویی 14 نفره را دارید، بدون شک برند را نیز در نظر می گیرید. حال اگر انتخاب شما از برندهای معتبر و مطرحی مانند ال جی، سامسونگ و بوش باشد، بدون شک در کارایی و عملکرد دستگاه شما بی تأثیر نخواهد بود.

از آنجایی که این کمپانی ها در تولیدات خود نهایت کیفیت را در نظر می گیرند، به صراحت می توان گفت ماشین ظرفشویی 14 نفره شما نه تنها از ظرفیت بسیار مناسبی برخوردار خواهد بود بلکه فناوری های پیشرفته ای که در آنها به کار رفته، یک شستشوی فوق العاده را برای کاربران به دنبال دارد.

ظرفشویی 14 نفره، برای چه خانوارهایی مناسب است؟

با اطمینان میتوان گفت که هر چه تعداد افراد خانواده شما بیشتر باشد به طبع باید ظرفشویی را انتخاب کنید که از ظرفیت بالاتری برخوردار باشد. ماشین ظرفشویی 14 نفره با توجه به ظرفیت بسیار ایده الی که دارد به خوبی می تواند شستشوی ظروف را در حجم بالا انجام دهد. اما به طور معمول خرید ماشین ظرفشویی با ظرفیت های 14 نفره برای خانواده هایی که بیش از 7 نفر جمعیت دارند، پیشنهاد می شود.

البته این نکته را در نظر داشته باشید، هر چه ظرفیت دستگاه شما بیشتر باشد بدون شک در قیمت آن نیز بی تأثیر نخواهد بود. اما اگر از آن دسته مصرف کنندگان هستید که قیمت را ملاک انتخاب خود قرار نمی دهید، ظرفشویی های بوش بهترین گزینه خواهند بود. قیمت ماشین ظرفشویی بوش با توجه به مصرف پایین و عملکرد قدرتمند خود، تهیه و خرید آن بودجه بیشتری را به نسبت برندهای ال جی و سامسونگ، می طلبد.

خرید ماشین ظرفشویی 14 نفره از آترین پلاس

جدای از بحث ظرفیت، قیمت جزو مواردی است که در هنگام خرید ماشین ظرفشویی 14 نفره باید به آن توجه داشته باشید. با توجه به ظرفیت مناسبی که این دستگاه پر مصرف در مارک های معتبر و اصلی دارد، اگر قصد خرید آن را دارید در صورت تمایل می توانید آرشیو ما در فروشگاه اینترنتی آترین پلاس را مشاهده کنید و مدل مورد نظر خود را با تضمین اصالت، ضمانت بازگشت، ارسال به موقع و بهترین قیمت ثبت سفارش کنید.

مشاهده بیشتر