گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 59

صفحه‌ی
در صفحه
 1. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J247 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 2. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J33 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 3. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور J327 ظرفیت 34 فوت
  در انبار موجود نیست
 4. یخچال ساید بای ساید ال جی دور این دور X247 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 5. یخچال دوقلو ال جی 401 - 404 ظرفیت 40 فوت
  در انبار موجود نیست
 6. یخچال فریزر بالا پایین ال جی B872 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 7. یخچال ساید بای ساید ال جی J337 ظرفیت 32 فوت
  در انبار موجود نیست
 8. یخچال ساید بای ساید ال جی J264 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
 9. یخچال ساید بای ساید ال جی GMJ916 ظرفیت 30 فوت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 59

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت یخچال ال جی

ال جی از قدرتمندترین سازنده ها در تولید یخچال است که در طرح و مدل های متنوعی محصولات خود را عرضه کرده است. این شرکت برای راضی نگه داشتن کاربران خود از هیچ فناوری و قابلیتی در یخچال فریزر دریغ نکرده است و تا حد امکان سعی کرده از پیشرفته ترین و جدیدترین فناوری ها در آنها استفاده کند و همین موضوع سبب شده تا قیمت یخچال فریزر ال جی را با افزایش نسبی مواجه سازد. به طور معمول ظرفیت یخچال های ال جی از 28 فوت تا 40 فوت است که کاربران می توانند با توجه به بودجه و همچنین تعداد افراد خانواده خود گنجایش لازم را انتخاب کنند. از آنجایی که جدید ترین یخچال ال جی از پیشرفته ترین قابلیت ها و امکانات برخوردار است، شما می توانید از انواع مدل های یخچال ال جی مدل مناسب را انتخاب کنید.

انواع یخچال الجی

ال جی برای آنکه دست کاربران را در انتخاب یخچال باز بگذارد مدل های بسیار متنوع و جذابی را تولید و روانه بازار جهانی کرده است که می توان به یخچال ساید ال جی، دوقلو، بالا پایین و فرنچ، اشاره کرد. با توجه به تنوعی که این نوع از محصولات ال جی دارند، کاربران می توانند متناسب با بودجه ای که در نظر گرفته اند و همچنین نیازها و تعداد افراد خانواده خود مدل مورد نظر خود را انتخاب کنند. یکی از محصولات این شرکت که امروزه در بین کاربران بسیار پر طرفدار شده است یخچال ساید ال جی است. یخچال ساید الجی در مدل های دور این دور و اینستاویو و معمولی تولید و عرضه شده اند که هر کدام دارای طراحی خاص با قابلیت های ویژه ای هستند که می توانند فرایند خنک سازی و نگهداری مواد غذایی را به بهترین شکل برای کاربران به دنبال داشته باشند.
 یخچال بالاپایین ال جی یکی دیگر از انواع یخچال فریزر ال جی است که با توجه به ابعادی که دارد به راحتی می تواند در آشپزخانه های کوچک قرار گیرد. البته با توجه به ظرفیت ایدئال و امکانات کاربردی به کار برده شده در یخچال فریزر ال جی بالا پایین می توان گفت انتخاب آن برای آن زوج های جوان می تواند یک گزینه بسیار عالی باشد. از دیگر تولیدات این کمپانی یخچال دوقلو ال جی اصل کره است. اگر بخواهیم یخچال دوقلوی ال جی اصل را با مدل های ساید این برند مقایسه کنیم تفاوت چندانی را احساس نخواهید کرد. چرا که ال جی از فناوری های نوینی برای مدل های دوقلو نیز استفاده است که این بهره مندی ها سبب شده تا حدودی قیمت دوقلو ال جی را نیز تحت تأثیر قرار دهد. البته کمپانی های دیگری همچون بوش نیز اقدام به تولید یخچال فریزر کرده اند که کیفیت را قبل از هر موضوع دیگری در نظر گرفته اند که شما می توانید از مدل های ساید، دوقلو و یا بالا پایین خرید یخچال بوش را انجام دهید.

بررسی امکانات و ویژگی های جدید ترین یخچال ال جی

یکی از مهم ترین دلایلی که قیمت یخچال فریزر ال جی را تحت تأثیر قرار داده است، مجهز شدن یخچال الجی به تکنولوژی ها و قابلیت های جدید و پیشرفته است. با توجه به اینکه یخچال های ال جی از لحاظ قابلیت و فناوری هیچ کم و کاستی ندارند شما می توانید خرید ساید ال جی، دوقلو و یا بالا پایین را با مجهز شدن به برترین فناوری ها انجام دهید. از مهم ترین ویژگی های یخچال الجی می توان اشاره کرد به سیستم هوای چندگانه، قابلیت درب خنک کننده، قابلیت اتصال به گوشی از طریق وای فای، قابلیت اتصال به آب شهری در برخی مدل ها، سیستم آبریز و یخ ریز، مجهز شدن به فیلتر بهداشتی، قابلیت تصفیه آب، سیستم عیب یابی هوشمند، قابلیت اینستاویو در مدل یخچال دورین دور، وجود محفظه های مشبک برای حفظ رطوبت.

خرید یخچال ال جی با تضمین اصالت از آترین پلاس

یخچال فریزر ال جی در نوع خود از بهترین کیفیت و فناوری های روز دنیا بهره مند هستند به طوری که کاربران می توانند با در نظر گرفتن بودجه و انتظارات خود مدل مَد نظر خود را از یخچال فریز الجی را انتخاب کنند. از آنجایی که یخچال های ال جی از مدل های متنوعی برخوردار هستند ما نیز در فروشگاه آترین پلاس با قرار دادن لیست قیمت یخچال فریزر ال جی و سایر برندها این امکان را برای کاربران ایجاد کرده ایم تا بتوانند یک انتخاب تکرار نشدنی را با تضمین اصالت و سلامت، گارانتی 18 ماهه، پرداخت در محل، ارسال سریع و بهترین قیمت برای خود رقم بزنند.

مشاهده بیشتر