ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS88TI36E

در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
دسته بندی: لوازم خانگی

ظرفیت : 13 نفره

برچسب انرژی : +++A

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 44dB

شستشوی سریع : دارد

تعداد برنامه های شستشو : 8

تعداد برنامه شستشو ویژه : 5

سری ساخت : 8

کشور ساخت : آلمان 

در انبار موجود نیست
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت

انعطاف پذیری و استفاده از فضای بیشتر

با استفاده از قطعات و اهرم های متغیر و متحرک شما می توانید از فضای بیشتری بهره ببرید.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

خشک کردن سریع تر ظروف 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک میسازد و مدت زمان عملکرد شستشو را نیز 66 درصد کاهش میدهد. فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

کاربرد دکمه ی intensive Zone در ظرفشویی بوش

با انتخاب این عملکرد که می تواند به بسیاری از برنامه ها نیز اضافه شود باعث افزایش فشار هوا و درجه ی حرارت در پایین قفسه می شود و ظروف و اقلام را به صورتی فوق العاده تمیز خواهند کرد که شما را از دیدن ظروف های خود حیرت زده خواهد کرد. (سعی کنید اقلام و ظروف های ظریف تر خود را در قسمت های بالاتر قرار دهید.)

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ماشین ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را برای انجام شستشو تعیین کند. بنابراین در هر زمانی که بخواهید می توانید از این ظرفشویی بهره ببرید. همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

قابلیت شستشوی با تاخیر ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

شستشوی ظرفهای کم فناوری Load Sensor

سنسور بار به شما کمک می کند که ظروف های کم تعداد خود را با مصرف آب و برق کمتری شستشو دهید. این ظرفشویی بوش میزان آب مصرفی را برای شستشوی کامل ظروف های کم تعداد و پر تعداد بررسی میکند و سبب صرفه جویی در آب و برق می شود.

شستشوی ظرفهای کم با ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند. قبل از انجام شستشو، آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده و همین سبب می شود تا سلامت ظروف های شما را با هیچ خطری مواجه نسازد.

فناوری مبدل درجه حرارت در ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

صرفه جویی در زمان و آب و انرژی

گاهی اوقات شما نمی توانید ماشین ظرفشویی خود را کامل و پر کنید و شما نیز ترجیح خواهید داد بخاطره مصرف آب و برق بیشتر از ماشین ظرفشویی خود استفاده نکنید اما  Half Load این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که اگر ماشین ظرفشویی شما تکمیل نشده باشد از آن استفاده کنید و در آب و برق و مصرف انرژی صرفه جویی کرده باشید و از یک شستشوی راحت و بهداشتی نیز لذت برده باشید.

صرفه جویی در زمان و آب ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

تشخیص لکه با استفاده از فناوری AquaSensor

فناوری AquaSensor با توجه به نوع ظروف، استفاده از آب را به وسیله ی پرتو های نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

ظرافت و زیبایی در طراحی سیستم داخلی 

 فناوری و سیستم EmotionLight با استاندارد و زیبایی های روز طراحی شده است که باعث درخشان تر شدن ظروف در هنگام قرار دادن یا تخلیه ی آنها می شود همچنین دو LED قرار داده شده است که باعث زیبایی بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

ظراحی داخل ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

سبد قابل تنظیم ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

عملکرد بدون صدا

با فعال کردن (Silence-Programm) برنامه ی سکوت، این ظرفشویی بوش 13 نفره کمترین میزان صدا را از خود تولید خواهد کرد و به صورت خودکار نیز میزان نویز را کاهش خواهد داد که این کار از طریق ECO انجام می شود و با 50 درجه ی سانتی گراد یک شستشوی کامل را انجام می دهد.

عملکرد بدون صدای ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

قفل کودک

عملکرد قفل کودک باعث می شود که از باز شدن درب در حین شستشو جلوگیری کند و مانع از آسیب رساندن به دستگاه شود.

قفل کودک در ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

کارآمد و با دوام فناوری EcoSlinceDrive

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

موتور ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

عملکرد خودکار برنامه ها

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

عملکرد خودکار برنامه ها در ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

نوآوری محفظه ی شیشه ای ظرفشویی بوش

این فناوری نوین ظروف های شیشه ای شما را از خطرِ خوردگی و شکستن آنها توسط مواد شوینده دور نگه می دارد و کیفیت و سلامتی اقلام و ظروف های شیشه ای شما را تضمین می کند.

نواوری محفظه ی شیشه ای در ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب 

این ظرفشویی به سبب وجودِ مدیریت آب توانسته در مصرف آب صرفه جویی قابل توجه داشته باشد و همزمان با این کار توانسته عملکرد شویندگی خود را تقویت کند.برای شسشتوی کامل ظرف ها فقظ نیاز به 6/5 لیتر آب نیاز دارد که می تواند به شما در جهت صرفه جویی در آب کمک شایانی کند.

مدیریت و صرفه جویی در آب ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

صفحه نمایش TFT

صفحه نمایش TFT با توجه به سرعت و کیفیت بالایی که دارد به شما کمک می کند که اطلاعاتی مانند گزینه های انتخابی،زمان باقی مانده،دستور العمل ها و سایر جزئیات را برای شما نمایش می دهد تا دسترسی سریع تر و آسان تری به ظرفشویی خود داشته باشید.

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه، یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است.این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

شستشوی کامل و مطلوب با فناوری DossageAssist

این فناوری شما را از یک شستشوی کامل و مطلوب مطمئن می سازد.همچنین مواد شوینده از مخزن خارج می شود و بر روی یک سینی مخصوص و در بالای سبد قرار می گیرد و تمام لکه های موجود را از بین می برد.

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد.در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظرف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI36E

 آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر با تکنولوژی ActiveWater

فناوری Active Water بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود. صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند برای گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

عملکرد برنامه ی سکوت

این ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند. این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سطح نویز با یک برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد به طور خاص تنظیم میشود و در زمان شستشو فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها افزایش می یابد.

مشخصات فنی

ظرفیت : 13 نفره
تعداد سبد : 3
پنل صفحه نمایش : TFT
قفل کودک :

سایر ویژگیها

شستشوی نصف ظرفیت :
لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • لازم است محتوای ارسالی منطبق بر عرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخر و توهین باشد.
  • از ارسال لینک های سایت های دیگر و ارایه ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی دی شبکه های اجتماعی پرهیز کنید.
  • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه ی نظر درباره ی کالا ارائه ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
  • با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
موافقم
ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS88TI36E در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید
لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • لازم است محتوای ارسالی منطبق بر عرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخر و توهین باشد.
  • از ارسال لینک های سایت های دیگر و ارایه ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی دی شبکه های اجتماعی پرهیز کنید.
  • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه ی نظر درباره ی کالا ارائه ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
موافقم
ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS88TI36E

پرسش خود را برای این کالا بیان کنید

ثبت پرسش

ارسال پرسش